Oceny Ford Fusion 1.6 Duratec 100KM 74kW 2002-2012

Ford Fusion 1.6 Duratec 100KM 74kW 2002-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fusion 1.6 Duratec 100KM 74kW 2002-2012

~FFMC
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Witam posiadam Fusiona od 2004 roku. Kupiłem go można powiedzieć szczęśliwie bo 2 latka i miał przejechane niecałe 15 tyś. km. Możecie mi nie wierzyć ale w środku jeszcze pachniało nowością. Zdecudowałam się na to auto ponieważ moim zdaniem w swojej klasie jest najładniejsze. Rówież przez to że auto ma duży prześwit podwozia. Narazie nie stać mnie na terenówkę 4x4, która jest moim marzeniem. A zamiast przepłacać za małe SUV-y wolałem sobie...
~stanisław
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
za tę cenę to najlepsza oferta na rynku, solidny samochód z ogromnym bagażnikiem, ze względu na gabaryty nadaje się do miasta, ale z podróżami także sobie poradzi, dość dynamiczny i oszczędny, bezawaryjny-ponad 300 000 km bez usterki-użytkowany codziennie od 5 lat nie zawiódł. Czekam na kolejną generację tego modelu.
~rocky
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Koncepcja autka jak najbardziej udana i prawidlowa. Jednak jakość wykanania to porażka. Trzęsąca się konsola, skrzypi dosłownie wszystko. Korodujące nadwozie. Tragiczne plastiki w środku. Autko które kosztuje w tej wersji ponad 60 tyś powinno być ciut lepiej wykonane. Sprawę dobija jeszcze serwis Forda który jest tragiczy.
~WójED
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto całkiem fajne do jazdy po mieście i na weekendowe wypady. Na dłuższe trasy troszke męczące. W standardzie powinni dodawać chlapacze bo bez nich moment i auto jest brudne. Szczególnie tylna klapa. Oryginalne chlapacze w ASO koszt okolo 230zł. Oraz wygłuszenie maski w benzynie.
~Piotr limes@ps.pl
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
auto dla młodych dynamicznych matek które motają się miedzy dwójką dzieci siedzących na tylnej kanapie w swioch fotelikach a firmą którą prowadzą. Ja jestem mężem jednej z tych kobiet i czasami nim jeżdżę ale głupio w nim wyglądam.
~Peter
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
W sumie niezłe autko. Poprawić spalanie i sprzęgło/skrzynia. Za nadwozie (design) duża 5. Radio z odtwarzaczem w wersji Forda wywołuje salwy śmiechu u fachowców. Wymieniłem na Philipsa z CD i jeszcze zaoszczędziłem ok 1000 PLN.

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~leo
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ogólnie bardzo fajne autko, jedynie skrzypi fotel kierowcy, na dłuższa metę denerwujące --> chyba wybiorę się z tym do warsztatu , poza tym jest ok, choć zużycie paliwa bywa duże jak ktoś ma "ciężką" nogę
~aga
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Tanie w użytkowaniu, niezawodny z sporym bagaźnikiem, idealny do miasta
2,7
~Jarek
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
samochód twardy, niewygodne fotele, duża awaryjność amortyzatorów
~nany203nany@o2.pl
Małe a jednocześnie duże auto. Mam służbową Toyotę Corolle to jest syf