Konkurs gokartowy - tydzień 3

Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 1997-2000 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 1997-2000

Podobnie jak w segmencie Vany (4,12)

dodano 08.03.2013 16:59:25 przez

Galaxiaka posiadam od dwóch lat. Wcześniej jeździłem Omegą b. Do fordzika przekonywałem się około roku ale teraz nie oddałbym go nikomu i za żadne inne auto. Jak widze u znajomego mechanika samochody powyżej 2000 roku to mi się ich odechciewa. a Galaxy, tanie i dostępne części zawieszenia, troszke drożej z turbo i sprzęgłem. Ale porównując do aut nowszych to i tak super samochód i tani w naprawach a przede wszystkim prosty (choć dostęp do pewnego osprzętu silnika kiepski - czyściłem już turbo to musiałem pół samochodu rozebrać aby je wytargać.) Zawieszenie fajne, lepiej niż VW a gorzej troszke niż omega. Trzyma się drogi super. Spalanie rewelacyjne. Przy spokojnej jeździe do 100 km/h ok 5 l/100 km. Do 120 km/h 5,6 a do 150 6,2. Miasto 7-7,5. W środku miejsca rewelacja. W zime pali dobrze nawet przy -20 st. Wystarczy trzy razy świece podgrzać i pali prawie na dotyk. Ogólnie jestem zdowolony.

dodano 03.08.2013 22:11:11 przez

Ogólni ujmując całkiem fajne auto, ale: za tą cene można dostać coś co ma mniej uciążliwch wad ( ogrzewanie, wyciszenie)głównie koreańców lub francuzów. Jednak koszty eksploatacji i dostępność części przemawiają za nim. Nie mam powodów do narzekania że go kupiłem ale następne będę szukał coś innego

dodano 22.01.2013 20:17:01 przez

Na pewno brakuje mu do doskonałości, ale dla mnie jest bardzo dobrze. Jest to auto, które mi się nie podoba z zewnątrz, ale dobrze się prowadzi, ma dużo miejsca, jest wygodnie, mało pali na trasie, dość elastyczny na 5 biegu i nieźle przyspiesza.

dodano 10.03.2005 07:30:27 przez

Samochód typowo rodzinny przeznaczony na długie trasy. Duża powierzchnia dla pasażerów, plusem są rozkładane dzielone siedzenia.W mieście problemy z parkowaniem zbyt słaba widoczność z tyłu, słaby skręt kół,

dodano 03.12.2007 22:23:26 przez

TO JEST MÓJ TRZECI SAMOCHÓD Z SERII VAN,I JAK NARAZIE ZAJMUJE PIRWSZE MIEJSCE ,WCZEŚNIEJ MIAŁEM GALAXY 2.0 BENZ.+ GAZ PORAŻKA NIEMA PORÓWNANIA DO DIESLA 110 KM ,A TAKŻE DIESLA Z SILNIKIEM 90 KM ZA SŁABY !

dodano 23.02.2010 21:08:26 przez

Ogólnie dobrze,auto 'płynie' dopóki nie pozna polskich dróg-ale i tak dzielne.

dodano 07.06.2012 11:19:04 przez

okey,dodam że tam tyle z forda co w pierdnięciu gazu, vw-audi

dodano 24.03.2007 22:49:15 przez

Trochę mi się już znudził, ale nie mogę znaleźć następcy.

dodano 03.09.2008 21:12:57 przez

jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim

dodano 06.11.2008 15:18:43 przez

Świetne auto,polecam bez zastanowienia.

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 300 km. Silnik: 2.4 169KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Galaxy, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Galaxy

Przeczytaj o Ford Galaxy

Ford Galaxy - nie każdy bus jest brzydki
Ford Galaxy - nie każdy bus jest brzydki Rodzice gromadki dzieci wchodzą do sklepu i wybierają asortyment. Najważniejsze, żeby wózek był praktyczny, fotelik do auta bezpieczny, a zabawki nie utknęły w gardle podczas szaleństw. Ale czemu te wszystkie rzeczy, prócz tego, że będą świetnie spełniały swoje funkcje, nie mogą być po prostu wyszukane i designerskie? W sumie kto powiedział, że nie mogą - niemiecki koncern postanowił połączyć ładne z pożytecznym. Jaki jest Ford Galaxy MkII?

Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 1997-2000 36