Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 1997-2000 - Oceń swoje auto

Galaxy
I
1.9 TDI 110KM 1997-2000

Oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 1997-2000

Podobnie jak w segmencie Vany (4,12)

dodano 08.03.2013 przez

Galaxiaka posiadam od dwóch lat. Wcześniej jeździłem Omegą b. Do fordzika przekonywałem się około roku ale teraz nie oddałbym go nikomu i za żadne inne auto. Jak widze u znajomego mechanika samochody powyżej 2000 roku to mi się ich odechciewa. a Galaxy, tanie i dostępne części zawieszenia, troszke drożej z turbo i sprzęgłem. Ale porównując do aut nowszych to i tak super samochód i tani w naprawach a przede wszystkim prosty (choć dostęp do pewnego osprzętu silnika kiepski - czyściłem już turbo to musiałem pół samochodu rozebrać aby je wytargać.) Zawieszenie fajne, lepiej niż VW a gorzej troszke niż omega. Trzyma się drogi super. Spalanie rewelacyjne. Przy spokojnej jeździe do 100 km/h ok 5 l/100 km. Do 120 km/h 5,6 a do 150 6,2. Miasto 7-7,5. W środku miejsca rewelacja. W zime pali dobrze nawet przy -20 st. Wystarczy trzy razy świece podgrzać i pali prawie na dotyk. Ogólnie jestem zdowolony.

dodano 03.08.2013 przez

Ogólni ujmując całkiem fajne auto, ale: za tą cene można dostać coś co ma mniej uciążliwch wad ( ogrzewanie, wyciszenie)głównie koreańców lub francuzów. Jednak koszty eksploatacji i dostępność części przemawiają za nim. Nie mam powodów do narzekania że go kupiłem ale następne będę szukał coś innego

dodano 22.01.2013 przez

Na pewno brakuje mu do doskonałości, ale dla mnie jest bardzo dobrze. Jest to auto, które mi się nie podoba z zewnątrz, ale dobrze się prowadzi, ma dużo miejsca, jest wygodnie, mało pali na trasie, dość elastyczny na 5 biegu i nieźle przyspiesza.

dodano 10.03.2005 przez

Samochód typowo rodzinny przeznaczony na długie trasy. Duża powierzchnia dla pasażerów, plusem są rozkładane dzielone siedzenia.W mieście problemy z parkowaniem zbyt słaba widoczność z tyłu, słaby skręt kół,

dodano 03.12.2007 przez

TO JEST MÓJ TRZECI SAMOCHÓD Z SERII VAN,I JAK NARAZIE ZAJMUJE PIRWSZE MIEJSCE ,WCZEŚNIEJ MIAŁEM GALAXY 2.0 BENZ.+ GAZ PORAŻKA NIEMA PORÓWNANIA DO DIESLA 110 KM ,A TAKŻE DIESLA Z SILNIKIEM 90 KM ZA SŁABY !

dodano 23.02.2010 przez

Ogólnie dobrze,auto 'płynie' dopóki nie pozna polskich dróg-ale i tak dzielne.

dodano 07.06.2012 przez

okey,dodam że tam tyle z forda co w pierdnięciu gazu, vw-audi

dodano 24.03.2007 przez

Trochę mi się już znudził, ale nie mogę znaleźć następcy.

dodano 03.09.2008 przez

jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim

dodano 06.11.2008 przez

Świetne auto,polecam bez zastanowienia.