Oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000

Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000

~marcin
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Galaxiaka posiadam od dwóch lat. Wcześniej jeździłem Omegą b. Do fordzika przekonywałem się około roku ale teraz nie oddałbym go nikomu i za żadne inne auto. Jak widze u znajomego mechanika samochody powyżej 2000 roku to mi się ich odechciewa. a Galaxy, tanie i dostępne części zawieszenia, troszke drożej z turbo i sprzęgłem. Ale porównując do aut nowszych to i tak super samochód i tani w naprawach a przede wszystkim prosty (choć dostęp do...
~Zbyszek M.
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogółem auto dobrze się prowadzi, radzi sobie zarówno na autostradzie jak i na drodze gruntowej z wybojami, rzadko się psuje, nie jest drogie w naprawach. Jedynie tłumienie dźwięków słabe, wentylacja słabo chodzi, a także widoczność mogłaby być lepsza ze względu na konstrukcję (ale tu też jest plus - wysokie auto, w niektórych sytuacjach lepiej widać).
3,6
~roman
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólni ujmując całkiem fajne auto, ale: za tą cene można dostać coś co ma mniej uciążliwch wad ( ogrzewanie, wyciszenie)głównie koreańców lub francuzów. Jednak koszty eksploatacji i dostępność części przemawiają za nim. Nie mam powodów do narzekania że go kupiłem ale następne będę szukał coś innego
~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Na pewno brakuje mu do doskonałości, ale dla mnie jest bardzo dobrze. Jest to auto, które mi się nie podoba z zewnątrz, ale dobrze się prowadzi, ma dużo miejsca, jest wygodnie, mało pali na trasie, dość elastyczny na 5 biegu i nieźle przyspiesza.
~himas@op.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
TO JEST MÓJ TRZECI SAMOCHÓD Z SERII VAN,I JAK NARAZIE ZAJMUJE PIRWSZE MIEJSCE ,WCZEŚNIEJ MIAŁEM GALAXY 2.0 BENZ.+ GAZ PORAŻKA NIEMA PORÓWNANIA DO DIESLA 110 KM ,A TAKŻE DIESLA Z SILNIKIEM 90 KM ZA SŁABY !
3,5
~edek
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód typowo rodzinny przeznaczony na długie trasy. Duża powierzchnia dla pasażerów, plusem są rozkładane dzielone siedzenia.W mieście problemy z parkowaniem zbyt słaba widoczność z tyłu, słaby skręt kół,
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy I 1.9 TDI 110KM 81kW
7,9
3,2
~rudi z kwidzyna
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
okey,dodam że tam tyle z forda co w pierdnięciu gazu, vw-audi
~mir51@vp.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie dobrze,auto \'płynie\' dopóki nie pozna polskich dróg-ale i tak dzielne.
~Adam
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Trochę mi się już znudził, ale nie mogę znaleźć następcy.
4,1
~eugeniusz
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
silnik dosyć głośny ale biorąc pod uwagę jego bezawaryjność można mu to wybaczyć . jeżdżę bardzo dużo ok 230 000 w parę lat i nigdy mnie nie zawiódł (Silnik)