Oceny Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006

Najnowsze oceny Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006

3,2
~Grzegorz Latos z Kraśnika
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Od samego zakupu mialem problemy: najpierw oszukano mnie w FORDZIE W JANOWIE LUBELSKIM ZE DOPOSAZENIE TREND X = GHIA X, PO CZYM STWIERDZONO ZE PRZECIEZ POWINNIENNEM WIEDZIEC CO KUPUJE W PRZECIAGU 7 MIESIECY BYLEM 8 RAZY W SERWISIE, DOSLOWNIE PO 500KM PO PIERWSZYM PRZEGLADZIE TYLNE LOZYSKA "WYLY" I MUSIALEM PRZYJECHAC DO SERWISU NOVA W LUBLINIE 3 RAZY ABY W KONCU "FACHOWCY USLYSZELI" ZE FAKTYCZNIE SA DO WYMIANY KIEPSKIEJ JAKOSCI...
~yar
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Super przestrzenny, ekonomiczny van, gdyby nie kłopoty z przegubami napędowymi byłby bezawaryjny na przestrzeni 5-ciu lat. Na kilku wyprawach do Chorwacji czy Niemiec spisał się rewelacyjnie mimo że na pokładzie miewał nawet komplet 7miu pasażerów.
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Ja i moja rodzina jestesmy zadowoleni.Mamy 3 dzieci i niema problemu gdzies wyskoczyc nawet gdy ktos do nas przyjedzie.Jest oszczedny, dynamiczny a z siedzeniami mozna wszystko zrobic jest bardzo duzo kombinacji.Czesci tez nie sa drogie.Plastiki mogly by byc lepszej jakosci.
3,6
~Wojtec
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód przyjemnie się prowadził, ale po za miastaem - w mieście burczał jak traktor (stary silnik VW). Szkoda, że go ukradli, go ogólnie było o.k. - montujcie niestandardowe zabezpieczenia (tajne przełączniki, niefabryczne itp) bardzo szybko kradną wozy ze standardowymi zabezpieczeniami, nawet niefabrycznymi + oczywiście AC ! Dzieci płakały jak go ukradli ... Cóż czekam na wypłatę z AC i kupię coś w tym rozmiarze - 1.Mazda MPV 2. Galaxy...
3,8
~glaxo
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
każdy Żyd swoje chwali ale bez przesady doskonały do transportu 1,4 t nie zmienia wiele w charakterystyce pracy samochodu przyzwyczaiłem się do niego tak że nie mam odwagi szukać czegokolwiek inneg pozdrawiam chudego to on mnie zdenerwował ma benzynę to ma problem spalanie tego modelu jest wielkie
~greenkivi@o2.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
JEsli ktos szuka wielkiego,rodzinnego samochodu ,to Ford Galaxy jest strzalem w 10. Moja rodzina i ja jestesmy bardzo z niego zadowoleni i nie zalujemy zakupu.Dlugie podruze sa bardzo komfortowe i nie mecza. nawet ludzie sie za nim ogladaja;p bo jest rzadszy niz alhambra i sharan. Ito wlasnie
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Życzę sobie i innym aby kolejne auta sprawowały się tak jak ten. Przestronne, w zasadzie bez usterek, oszczędne i wystarczająco dynamiczne. Mi to wystarcza.
1,8
~elwood8@wp.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
...cala przyjemnosc z jazdy i uzytecznosci tego samochodu psuje jego kolosalna zawodnosc...........
~brog
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
choć pojemny to wystarczająco zgrabny pojazd, nieskomplikowany w użytkowaniu, polecany dla rodzinnych wyjazdów,
3,3
~Misiek
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Jeżeli ktoś wymaga w miarę cichego samochodu to niech zapomni. Autko pojemne, wygodne.