Oceny Ford Galaxy IV

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Galaxy IV

~Tomasz
Van 2.0 TDCi Bi-Turbo 210KM 154kW
Wspaniałe, duże, rodzinne auto. Zwłaszcza w wersji 7os. Wszystko dopracowane na wysokim poziomie, masa dużych funkcjonalnych schowków. nic nie trzeszczy. W samochodzie jest czym oddychać, a już na pewno nie nabawisz się klaustrofobii :) Pojazd smialo moze zakrawać na model premium, nie widać żadnych oszczedności we wnętrzu ani na zewnątrz pojazdu. Połykacz kilometrów, który wcale nie trzeba szybko jechać :) aby dostrzec walory mocnego silnika...
~pjaniszewski
Van 2.0 TDCi Bi-Turbo 210KM 154kW
Dodaję drugą ocenę auta - tym razem po przejechaniu 10 000 kilometrów. I cóż. Mogę w zasadzie tylko powtórzyć to wszystko co napisałem wcześniej. Auto jest niezawodne - nic złego się nie dzieje, nic niepokojącego nie słychać. Silnik nie jest może mistrzem ekonomii ale przy tych gabarytach i masie i tak uważam, że jest naprawdę dobrze. Osiągi są na zadowalającym poziomie. Auto przyspiesza dynamicznie ale dość liniowo czyli nie uświadczymy...
~Konrad Police
Van Facelifting 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Auto Bajka. Przesiadem sie z 5008 2014 2.0Hdi - zrobilem nim 520tys - silnik nie do zajechania i mam nadzieje ze nowy EcoBlue bedzie taki sam :) Skrzynia 8 bajka - nie chcialem 6*powershifta i specjalnie doplacilem do 8. Spalanie extra + uklad jezdny, miejsce dla pasazerow, wykonczenie 10/10, 190km w zupelnosci wystarcza, a 400NM robi swoje :)
3,6
~Marcin
Van 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 240KM 177kW
Auto generalnie oceniam pozytywnie, poza pewnymi mankamentami o których wspomniałem. kupiłbym je ponownie, jednak wybrałbym model ze skrzynią power shift, ale rozważam wgranie chipa i może to zmieni trochę sytuację związaną z momentem zmiany biegów.
~mariuszzdunek
Van 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 240KM 177kW
Mój poprzedni Galaxy 2,2 TDCI, po 10 latach odszedł na emeryturę do innego kierowcy po 250 tys. km. Do końca dawał mi radość z jazdy. Nowy całkowicie go zdeklasował. To inny wymiar i różnica kilku klas.
~PIOTR
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Dla mnie super samochód,myślę że dla rodziny 2+2 to idealne rozwiązanie. Jest bardzo przestronny,bagażnik mógłby być troszeczkę głębszy ale z racji tego że to wersja siedmio osobowa widoczne tak musi być Zawieszenie bajka.
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy IV
7,7
~Lucky
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bardzo mało dynamiczny silnik w porównaniu z poprzednikiem spalanie również na nie najlepszym poziomie. Za to doskonałe światła Led w nocy naprawdę świetnie oświetlają mały minus nie zawsze układ po uruchomieniu działa tak jak należy. Cisza spokój podczas jazdy z większymi prędkościami. Środek funkcjonalny na szczególną uwagę zasługuje syn3 który bardzo dobrze współpracuje z androidem (nawigacja google) super sprawa
~Paweł Zieliński
Van 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Bardzo fajne autko tanie w utrzymaniu ,ciche i oszczędne jak na tak dużą budę . Przy zakupie brałem jeszcze Hondę Odysei i Toyote Sienne
4,1
~może_być
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Nowy z salonu. Wygoda i przestrzeń. Kilka małych upierdliwych usterek i 1 poważna w 2,5 roku. Auto używane przez 6 osobową rodzinę. Codziennie w użytku jako 1. , genialne światła LED,
~Damian
Van 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Średnie spalanie 6.5 litra na 100km w warunkach mieszanych (Ergonomia)