Oceny Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW 1996-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW 1996-1999

~Paweł K. 23 lata
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Auto 11 letnie ale jestem z niego bardzo zadowolony, kupiłem je jako 8 letnie i przez swój okres użytkowania jestem bardzo zadowolony, dbałem o nie a ono mi służyło. Wymieniłem w nim tarcze hamulcowe, klocki z przodu i tyłu, pasek klinowy, filtry powietrza, oleju, paliwa, przeciwpyłkowy, olej, płyn hamulcowy i chłodniczy, tylne łożysko w jednym kolej, przewody cewki i samą cewkę by była pęknięta stara, malowany błotnik przy wlewie paliwa z...
3,3
~Diacon
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Samochód bardzo sympatyczny w codziennym użytkowaniu na krótkich dystansach. Nie pali za dużo, jest zwinny i w miarę bezawaryjny. Za to to jak szybko zjada go korozja przekracza wszelkie granice, nawet mój Polonez tak nie rdzewiał pomimo 17 lat i skrajnego wyeksploatowania (340tys przebiegu). Samochód na dzień dzisiejszy nadaje się na złom z racji korozji na nadwoziu i podwoziu, ale czego spodziewać się po Fordzie. Poza tym auto bardzo...
3,5
~Byku
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Świetnie jeździ i "świetnie" się psuje. Jednak(o dziwo) mimo tych awari przekonał mnie do siebie, po prostu frajda jaką daje jest niesamowita. Mimo że wolny, to jednak sposób w jaki się zachowuje w zakrętach(po prostu człowiek czuje ten samochód[troche przereklamowane stwierdzenie, wiem ;P]). Te 4 to dlatego że jazda nim potrafi niesamowicie zaćmić wiele jego wad.
3,8
~chris
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Autko posiadam 3 lata. Zalety to: rewelacyjne prowadzenie w zakretach, niezłe spalanie na poziomie 5l na trasie, super ergonomia. Wady: wkładki w zamkach, fatalny dostep przy wymianie żarówek, zbyt głośny silnik, ogniska rdzy, po 140000 naprawiałem zawieszenie.
3,8
~mgrze@wp.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
KOROZJA jeżeli masz KAjaka zdejmij tylne błotniki ( zwłaszcza jeżeli masz jeszcze gwarancję , 6 lat ) pod błotnikami BAGNO ( bardzo debilna konstrukcja mocowania. Idealne miejsce na zbieranie się błota które nigdy nie wysycha ). Chętnie wyślę foty zardzewialca. SPRAWDZAJCIE SWOJE FORDY NA RDZĘ, MAJĄ GÓWNIANE ZABEZPIECZENIE.
~anitkowa@wp.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Kocham swoją kaczkę miłością pierwszą. Jest to idealny samochód dla kobiety - nie psuje się, jest ładny i doskonale się prowadzi. Dobrze trzyma się drogi, ma rewelacyjne przyśpieszenie. Brakuje mi tylko wspomagania kierownicy. Nie zamieniłabym go na żaden inny choć ma już sporo na liczniku jeszcze ANI RAZU mnie nie zawiódł. Po prostu nigdy się nie popsuł! Nawet w srogie mrozy nie ma problemu z jego uruchomieniem. REWELACJA.

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~wojtekk zicmu@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
raczej ładne, przestrzenne auto dobrze trzymające się drogi i mało pali nawet przy szybkiej jeździe. Niestety dużo pierdół się psuje co opisałem powyżej, mały bagażnik. CIEKAWE AUTO ALE ZASTANOWIŁBYM SIĘ NAD KUPNEM. Może bogatsza wersja, u mnie jest powiedziałbym nawet kiepsko (poduszka powietrzna i radio w standardzie).
4,1
~rammzes1@interia.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Generalnie ujmujac bardzo przyjemne auto dla 2 a nawet (jak w moim przypadku) 3 osob. Kupilem 2 latka i poki co z auta jestem zadowolony. Jego najslabsza czescia jest przednie zawieszenie a scislej jego gumowe elementy, ktore na naszych drogach sobie nie radza. Reszta ok. Calkowicie do d..y serwis. Sprawdzalem w kilku miastach i wszedzie tak samo, chyba, ktos ma tam qmpla
~Kaj, verseau@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla dwóch osób, z takim wyposażeniem jak moje polecam. "Golasa" w życiu nie chciałbym mieć. A mój to Lufthansa Edition - skóra, ABS, dwie poduchy, alusy, wydech WOLF, wspomaganie, centralny, elektryczne szybki, radio z CD, klima. Bez komentarza.
2,6
~ooo
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
awaryjne dużo pali słaba blacharka kłopot z niektórymi częściami awaryjne silniki zawieszenia autkiem przyjemnie się jeździ inna sprawa że można nie dojechać