Oceny Ford Ka III

Oceny Ford Ka III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Ka III

~aleks
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Autko popierdziela jak szalone mam kola 195/45/16 trzyma drogi jak przyklejony autostrada 190kmh na zawołanie, spalanie nie przekracza 6litrów w mieście a jeżdzę 1,2,3 do podlogi ;), w srodku miejsca aż nad to z przodu z tyłu zaskoczenie dwie dorosłe osoby siadają bez problemu dzięki wysokiemu dachowi, troche glosno ale za to klimatronik sprawuje sie na piatkę, zaznaczam mam grande espace najwiekszy spośród vanów wiec wiem co to duzo miejsca,...
~miachał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
zero rdzy, po miescie 6 litrow na 100km max, dobry pod LPG, ale ja nie zakladalem - jedynie opinie ze silnik jest super na gaz, choc przy spalaniu po miescie 5-6litrow to nie wiem czy jest sens, jak kto woli
~Lamper
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Auto stworzone do miasta - ale i z tyłu zapakuje się dzieciaka do szkoly, czy osoby dorosłe - bagażnik w sam raz - zakupy i najwazniejsze sprawy przewioze - fotele jak się złozy to i do IKEII mozna jechac po nową meblościankę. .... Auto mało pali, mało awaryjne.
~Flegmen
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Niesamowicie niezawodne auto, mam je od nowości (7 lat i 70 tys na liczniku) i nic nigdy się w nim nie zepsuło. Koszty esploatacyjne części, materiałów oraz robocizny w niezależnym serwisie znikome. Spalanie: Jeżdżę głównie w mieście (7,5 L), autostradą (również 7,5 L przy 140km), prawie nigdy krajowkami i powiatowymi (5,5 L). Fajna dynamika przyspieszania w początkowej fazie tak do 70km idealna do miasta.
4,1
~JC
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Na prędkościach miejsko- obwodnicowych dynamika jest ok. Kierownica jest niewielka i auto dosyć fajnie i sprężyście się prowadzi. Ciężko wejść powyżej 6.5 litra spalania. Przez 2 lata i około 12 tys km nic się nie stało, jedynie żarówka nad rejectracją z tyłu czasem szwankuje po myjni (ale sama się naprawia).
2,4
~YackoobskY
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Muł to chyba jedyne określenie które pasuje do tego samochodu. Przy normalnej jeździe i nie byciu przy okazji zawalidrogą spalanie zamyka się w granicach 9-10 l/100 co przy pojemności 1.2 i 69km jest porażką. Nie natknąłem się na żadne poważne usterki poza tym że kilka dni po zakupie zamek centralny odmówił posłuszeństwa co jest dosyć upierdliwe. Jedynym plusem tego samochodu poza tem na akumulatorze jest mięska cena zakupu. Nie polecam tego...
Dziennik kosztów dla Ford Ka III
6,8
7,7
~Sebastian
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Samochód typowo na miasto ewentualnie krótkie trasy nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się że dużo pali czy mało dynamiczny jest to silnik 70 km bez turbiny co chcecie od niego ,przy prędkości powyżej 100 km trochę pali ale tak jest ok.
~Filip
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Od dwóch lat jestem posiadaczem KA i jeżdżę zarówno po mieście jak i po drogach krajowych. Auto dobrze sie prowadzi i jest dynamiczne i ekonomiczne. W jedzie w cyklu mieszanym spalanie średnie to 5.3 l. Przyczepić sie mozna do słabego wykończenia niektórych elementów i wyciszenie mogłoby byc lepsze.
~tom
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
W aucie nie psuje się absolutnie nic. Spalanie poniżej 6 litrów, a niska waga sprawia, że autkiem można dynamicznie jeździć po mieście. Narzekania na dynamikę pochodzą od osób, które nie potrafią właściwie wykorzystać momentu obrotowego. Jak się potrafi jeździć, to silnik forda w zupełności wystarcza.
3,3
~Wojtek
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Ogólnie auto mułowate i spala dużo więcej niż zakłada producent. Sztywne wspomaganie kierownicy nie pomaga w jeździe a wręcz utrudnia jazdę, zwłaszcza na wprost. Ciężko utrzymać auto w linii prostej. Ale ponoć tak ma być i już.