Ocena kierowcy - Ford Kuga I

emx40, 13 lat temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : cichy i dynamiczny, zawieszenie jak to w fordzie bardzo dobre
Wspaniały samochód. Prowadzi sie bosko. ma 3 ustawienia wspomagania. (Wedlug mnie normal najlepiej). Super lusterka panoramiczne. Jedyny minus niezbyt duzy bagaznik. Płytki, ale za to powierzchnia spora. Dla singla lub małej rodziny wystarczajacy w zupełności. Po złożeniu tylnych siedzen swobodnie wchodzą dwa rowery. Reasumując małe spalanie wysoki komfort podróżowania. Nie szkoda ani jednej złotówki wydanej na ten samochód.
Jak na diesla na zewnatrz głośny w środku miłe zaskoczenie czyli bardzo cicho. Słychać przy zmianie biegów lekkie mruczenie. Podczas jazdy cichutko jak auto benzynowe wyższej klasy. Przyspieszenie super od 4 biegu.
Perfekt. Miałem okazje jezdzic innymi fordami, ale tutaj zmiana biegów dosłownie paluszkiem.
Nie mam zastrzeżeń. Dość sztywno. Ładnie wybiera nierówności. Jedyna uwaga nie wjeżdzać w koleiny z woda powyżej 130. Można zaliczyc pole. Testowane bez ESP.
Do przodu dobrze. Do tyłu nie najgorzej. Trzeba opanować auto i cofać na lusterka. Czyjniki nie potrzebne jak to niektorzy panikują.
Wygoda wygoda wygoda. Wygodne fotele, wygodne przełączniki. Komfort.
Nie mam zastrzeżeń.
Nie jest to autobus tylko przytulne auto. Osoby wiekszych gabarytów moga narzekać.
Perfekt.
Spalanie po 3 tys km na poziomie srednio 8.1 miasto a trasa mniej. Superowo jak na auto o masie 1,5 t.
nie jest to tani samochód, ale biorąc pod uwage inne suvy jest w zasiegu i spełnia oczekiwania a nawet przewyzsza rozreklamowane np. tiguana którym jezdziłem.
na razie nic
brak