Oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996

~mfala
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Swietne auto. Mam wersje GLX, czyli klima 2 poduchy i el. szyby z przodu. Silnik 1.8 troszke przy slaby dla tego samochodu przy wiekszych predkosciach. Swietnie sie prowadzi a bagaznik wrecz przepastny. Auto mimo przezytej 5 lat temu kolizji (dosc powaznie dostalo w bok) ma sie swietnie. Wymienilem drzwi na nowe, nie bawilem sie w szpachle. NIE MA KOROZJI A STOI TYLKO NA DWORZU I MA 14 LAT! Super zawieszonie ale buje przy ostrzejszych...
2,8
~Solo solo@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto jest siuper doskonałym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny, duże, przestronne, bagażnik kombi pozwala wykorzystać je jako taksówkę bagażową podczas przeprowadzki hihi.. i to wszystkie jego zalety.. poza wyjątkowo dynamicznymi silnikami.. jednak kosztem czegoś: Wady... Zbyt kiepskie hamulce, blokujące się bez ABS. Poważnym problemem jest kiepskie trzymanie się auta na zakrętach z powodu złego rozmieszczenia masy auta... tył fruwa w...
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
-moj mondek nie jest juz nowy, jezdze nim troche, wygodny jak limuzyna, pojemny jak autobus, na duzych alusach wyglada jak terenowka, psuc sie nie chce - gdyby nie mial takiego apetytu na paliwo wcale nie chcialbym go sprzedawac, bo jest jak wierny przyjaciel pies ;-)
~andi1@poczta.fm
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
4 z duzym plusem. Niedoceniane auto w Polsce - ale to dobrze - dzieki temu tanie...:-))) Galasa prawie nigdy nie kupisz! Do 97 wszystkie z welurem. ABS to standard. Centralny też. Czesto wiele fajnych bajerow umilających zycie. Bardzo wygodne fotele. Idealne auto na dlugie trasy. Pakowne.
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto służyło mi bardzo dobrze. Mocno je eksploatowałem, ale tylko raz mnie zawiodło (dokładnie wczoraj). Kombi jest bardzo pojemne. Samochód gorzej sprawdza sie jako auto rodzinne. Jest trudne do utrzymania w czystości - jest pełno zakamarków pod przednimi fotelami, do których z powodu ciasnoty ciężko dotrzeć.
4,1
~Jarek
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
w Kombi to dobre auto dla Rodziny.duzy bagaznik i spory komfort podrozowania oraz bogate wyposazenie.ogolnie dobrze sie prezentuje z alusami no i jest sporo czesci do niego.jedyny mankament to to ze sa one dosyc drogie.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~guzolot
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
W sumie niezłe auto, ale liczyłem na większą niezawodność.
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Generalizując samochód duży, przestronny i bardzo wygodny. Mankamenty to pękające zderzaki i rdzewiejące nadkola tylne. Niestety, ten typ tak ma reszta jest na przyzwoitym poziomie.
~Perry
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Polecam to auto pod każdym względem - cena, jazda, ergonomia, elastyczność, dynamika.
~olo
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
duze, ekonomiczne auto za male pieniadze, omega pali duzo wiecej, a passaty sa dobre do 93 roku, wiec mondi ze swoim wyposazeniem jest fajna opcja
Ford Mondeo I Kombi