Oceny Ford Mondeo I Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996

Ford Mondeo I Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996

~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mówi się Ford - gówno wort. To przysłowie nie ma zastosowania do mojego Forda. Trochę za dużo pali i te łożyska z tyłu trochę kosztują. To jedyne mankamenty tego auta. Mam porównanie z innymi markami i uważam, że np. VW jest bezawaryjny bo nie posiada nawet wspomagania (niektóre modele). Wstyd, żeby IV miała korby do odsuwania szyb. Najprostrze modele MK1 miały wspomaganie i chociaż jedną poduszkę, central zamek itp. Mojemu brakuje skóry,...
~dj.ludi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Witam. Mam mondziaka w kombi i naprawde jestem bardzo zadowolony bo trfił mi sie super egzemplarz w wersji ghia. Zero rdzy, silnik pracje idealnie( co prawda lekko sie poci miska olejowa ale to podobno standard) a najlepsze jest to ze na trasie do 4tys obrotów pali 9l gazu(sekwencja BRC). Ocena tego samochodu 5. Mam jeszcze Nissana 100nx 2.0 i choć moze Mondziak to nie jest taka rakieta jak setka to wyprzedzac sie nim nie boje.
2,2
~antyford
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
ten model obrzydził mi fordy do końca życia,miałem wrażenie że ten samochód ze mną walczy i chce wykończyć mnie finansowo oraz nerwowo.stanowczo nie polecam tego samochodu,chyba że ktos ma nerwy ze stali i głeboki portfel
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford ma coś w sobie.Długo się zastanawiałem przed kupnem bo wiecie dużo osób mówi - \"Ford g...o wort\" ,ale teraz wiem ,że to kompletna bzdura. Wsiadjąc do tego auta nie czuć takiego chłodu jakie bije od typowego niemca - opel czy vw. Tutaj łatwo i szybko możesz się odnaleść. Polecam osobom szukającym taniego kombiaka.
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo 2,0 16V (136KM) Kombi Ghia 1994 r. 230 000 km Bardzo udany samochód, nie wyróżniający się stylistycznie, ale bardzo przestronny i komfortowy, bogato wyposażony. Dobry samochód rodzinny zwłaszcza w wersji kombi. Jeżeli się o niego dba to potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wygodne, dynamiczne, bardzo poręczne auto, dobrze zabezpieczone antykorozyjnie, do dziś sprawiające wrażenie nowoczesnego. Prowadzi sie świetnie, "przylega" do kierowcy jak druga skóra. Usterki są zwiazane głównie z wiekiem, a duze zuzycie paliwa - z mocą silnika. Coś za coś.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo udany samochód, który sprawia niepozorne wrażenie, głównie za sprawą stylistyki, która jest stonowana i niczym nie wyróżniająca (co akurat dla mnie jest zaletą), ale po bliższym poznaniu potrafi zaskakiwać. Główną zaletą jest duży bagażnik oraz możliwość ciągnięcia przyczepy o masie 1300kg.
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto dobre dla rodziny z duzym psem... jest wygodne dobrze wygladajace i jezdzace... niestety auto bardzo szybko traci na wartosci, nie wiem co jest tego skutkiem ale jak na te ceny za ktore mozna kupic mondeo jest naprawde warte uwagi...
~Kyczraelo, kyczraelo@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ogólnie jest w porządku, choć bez większych rewelacji. Jak na auto tej klasy można by więcej wymagać od zawieszenia.Ekonomiczność to taże słaba strona tego auta. Jest duży,szybki, pakownyi bardzo wygodny, estetycznie wykończony i dobrze wyposażony. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam dla rodzin wielodzietnych lub czynnie uprawiających sport ( bagaznik do przewożenia rowerów czy nart)
~klamyckipit@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
podtrzymuję poprzednią ocenę 4+, nawet jadąc ponad 500km nie czułem się zbytnio zmęczony; dla rodziny z trójką dzieci i sporym bagażem lepsze kombi; właśnie z tego powodu idzie teraz pod młot (trójka dzieci), a wiecie jakie będzie nasze następne auto - Ford Mondeo Kombi !!! Mondeo polecam każdemu kto chce wygodnie, komfortowo i bezpiecznie podróżować z rodzinką; ja nie narzekam i będę się tej marki na razie trzymał.
Ford Mondeo I Kombi