Oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996

~kamilos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pierwsze swoje mondeo kupilem za 1200 zl i wcale nie zaluje. potrzebny mi byl do wozenia czegos:P codziennie targal na siedzeniach i bagazniku okolo 500 kg. Zrobilem nim przez rok jakies 50 tys jedyne co wymienilem to filtr paliwa na vw bo te oryginlne forda z pompka sie zapowietrzaja i zeby go odpowietrzyc to trzeba go ciagac 2 km no i wyminilem jeszcze rozrusznik i tyle. Mondziak mocny dobre przyspieszenie jak na 1.8 to nawet super. Czesci...
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
naprawde godny polecenia samochod..tani w zakupie i eksploatacji a wygodny i calkiem dynamiczny..super na dlugie wyjazdy i jako bagażowka..niezwykle pakowny..jedyne co mnie w tym aucie denerwuje to odpalanie w wieksze mrozy (ponizej -10) ale przyjdzie lato i bedzie super ;) a w lato jest klima, wiec tylko jezdzic i zyc nie umierac :)
3,2
~Bala
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Hm, jedyne plusy mondziaka - duzo przestrzeni i super w podrózy Minus - słaby silnik do tak duzej budy, przy 4 osobach i bagazu - zero mocy , + klima - tragedia , + przyczepka = zapomnij!!! Proponuje Forda Escorta z tym silnikiem bedzie super
3,3
~Marcel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód niczym nie zachwyca. Silnik słaby i leniwy jak koń zaprzęgowy. Pierwszy silnik padł przy 300000, drugi też już umiera. blachy co rok jest coraz mniej, a zderzaki są z takiego materiału że łamie je pęd powietrza. Każdej zimy mam awarię ABS i przynajmniej raz w roku pada turbina. Ale ma też zalety - cena zakupu i jak na tą cenę jest nawet wygodny.
~JoKer
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Solidny niemiecki samochód o nieco amerykańskiej sylwetce (kombi), który urodą nie grzeszy. Po dwóch latach użytkowania dziwią mnie negatywne opinie o Fordach. Duży komfort i mała awaryjność przy prawie 200tys. mówi za siebie. Mondeo zaczyna lubić się z czasem. Ergonomia za kierownicą gdzie wszystko działa jak należy. Jedyna wada to wymiana żarówek z przodu. Kto to wymyślił...
~kazgaj@orange.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobre autko pojemne auto (kombi) za stosunkowo niewielkie pieniądze. To już mój drugi model tego auta (też kombi TD) i jestem z niego w pełni zadowolony. Nie jest to moze demon szybkości ale do sprawnego poruszania się znakomicie się nadaje.
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Świetne auto jak na swój wiek. Wyposażenie(Ghia) lepsze niż niejeden nowy wozik, pali niewiele jak na tak duże auto, można wygodnie podróżować. W mieście ciężko mu znaleść miejsce (Śląsk), zawracanie też może spraiwać problemy:/ i to chyba jego największa wada. Zdecydowanie mogę to auto polecić
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dla mnie świetne autko jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien myślę że posłuży mi długo.Silniczek mimo 189000 nie dymi z rury pracuje równo zapala od razu jest cichy tylko denerwuje głośna turbina przy jeżdzie z niskimi prędkościami
3,4
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Najgorszy samochód jaki miałem. Głównie za sprawą turbodiesla jaki w nim pracuje, a raczej usiłuje pracować. Jeżeli chcecie mondeo to SZCZERZE odradzam diesla. UWAGA auto nie daje żadnej przyjemności z jazdy !!!
3,8
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód w swojej klasie i w tym roczniku napewno jest bardzo korzystny pod względem finansowym. Samochód duży, rodzinny i bardzo wygodny. Kombi charakteryzuje się dużym bagażnikiem w stosunku do swoich rywali(nie dotyczy opel omega).
Ford Mondeo I Kombi