Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Kombi

Krzysiek, 18 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2004
Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
Nigdy nie miałem przekonanania do fordów dopóki nie kupiłem swojego pierwszego mondeo. Mam nadzieję , że z tym będzie podobnie. Jeździłem wcześniej wieloma samochodami : 2 passaty - NIGDY WIĘCEJ , Opel Vectra - całkiem przyzwoicie , BMW 540 - o zgrozo makabryczne auto i uważam , że mondeo jest w tej klasie aut najlepsze . Można mieć zastrzeżenia do delikatności silników diesla ale to nie wina konstrukcji tylko naszego paliwa :(. Te auta w niemczech robią po pół miliona km bez remontu . Przed zakupem diesla pytałem kolegi który jest serwisantem w autoryzowanej stacji obsługi i twierdził , że problem wymiany wtryskow znika jeśli tankuje się paliwo dobrej jakości (najlepiej bezsiarkowe) na dobrych stacjach . Wtryski najczęściej padają ponieważ właściciel chce zaoszczędzić 5 grosików na literku i tankuje byle gdzie :)) Miejmy nadzieję , że jego słowa są prawdą .
Powinna być ocena bardzo dobra. Doskonały - to trochę za dużo a dobry to za mało .
Bez najmniejszych zastrzeżeń
Mondeo nie ma konkurencji w tej klasie aut
Tu jest bardzo przeciętnie (szczególnie , że to wersja kombi) Przydają się czujniki parkowania
Nic dodać nic ująć - zmienić jedynie położenie przycisku zerowania odczytów komputera . :)
W porównaniu do poprzedniego modelu - rewelacja .
Mniammmm lubię takie duże autka . A w bagażniku można połowę dobytku zmieścić .
Jak na tą klasę samochodów to jest zdecydowanie za głośno .
Jest bardzo dobrze. Najmniej spalił mi 4,5 litra i uważam , że to bardzo dobry wynik .
Nie wybrałbym tego auta gdyby ten stosunek nie był wzorowy.
Nic . Poprzednim Mondkiem zrobiłem 430 tys km !!!!! bez większych awarii . Nigdy mnie nie zawiódł.
Jak narazie nie przepaliła się nawet żarówka . (odpukać w niemalowane)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 130KM 96kW [l/100km]

5,9