Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Kombi

krzyk4m, 12 lat temu
Silnik 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rok produkcji 2001
Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Niezawodny! Prosty diesel, może hałasuje troche jak jest zimny ale nie martwie się ze przyjdzie mi wydac kilka tysięcy na wymiane pompowtryskiwaczy :)
Polecam ;) Autko może pali troche więcej niż ekonomiczne diesle ale dzięki temu jest w miare twarde i nie wymaga super czystego paliwa. Polecam silniki TDDi ponieważ generacje TDCi niestety nie udała sie w fordach, bynajmniej tych starszych rocznikowo. Nadchodzi zima i jak narazie autko jeździ super, trzeba pamietać, że silniki TDDi nie lubią za bardzo żwawych podróży, wystarczy spokojnie jeździć żeby zmieścić się w spalaniu 7 litrów po mieście i 5.2 litra na trasie (a to zwykły diesel!)
Jeśli chodzi o cenę, to jest elegancko. autko jest mało awaryjne a ceny starszych modeli sa na prawdę zaskakująco niskie :) Polecam!
Autko mam od prawie roku i jest super. Narazie nie zaskakują mnie drobiazgi, wszystko śmiga elegancko.
Autko super! Tym bardziej z twardym silnikiem TDDi, ktore nie wymaga tyle majsterkowania i jest mniej skomplikowany. Generalnie super ;) Polecam

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDDi 115KM 85kW [l/100km]

6,3