Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Kombi

Bartazz, 9 lat temu
Silnik 2.0 TDDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik 2.0 TDDI 90KM jest rewelacyjny. Zawsze pali na dotyk, nigdy mnie nie zawiódł, łańcuch rozrządu, bez pompowtrysków i udało mi się latem zejść na trasie w wakacje do spalania 4,6l/100km! Jak już to tylko TDDI! uwaga na TDCI!
Auto jeżeli chodzi o silnik rewelacja! Zero problemów, bez pompo wtrysków, łańcuch rozrządu, zawsze pali na dotyk, tanie części, prosta konstrukcja i tylko TDDI ! Uwaga na TDCI ! Jeżeli chodzi o moc, miałem wiele aut i np. meriva 1.7 dti isuzu czy np. Xsara Picasso 2.0 HDI, albo nawet Alhambra 1.9 TDI były mniej dynamiczne niż ten mondziak. Ma dobry moment obrotowy, na autostradzie jechałem nim 193km/h. Z wyprzedzaniem też nie ma problemów, jestem bardzo zadowolony. Za taką kasę nie kupicie lepszego auta! Jedyna wada do której można się doczepić to na drzwiach od środka pojawia się na rantach "ruda".
Bez zastrzeżeń
Normalnie
Bardzo dobrze
Dużo lepiej niż Alhambra mk2 1.9 TDI 116KM
Jak na takie duże auto super.
Za taką kasę nie kupi się lepszego auta. POWAŻNIE! Te auta obecnie kosztują grosze. Tylko uwaga! TDCI można kupić za 5000zł ale to nie to samo! Lepiej dać więcej ale kupić tylko TDDI
Zamek kierowcy, podnoszenie el. fotela i chyba nic więcej. Auto jest niezawodne.
Nie miałem odpukać do tej pory żadnej poważnej usterki! Auto jest niezawodne...

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDDi 90KM 66kW [l/100km]

6,1