Ocena kierowcy - Ford Mondeo V Kombi

Ford Mondeo V Kombi 1.5 EcoBoost 160KM 118kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo komfortowy
Inne : Klima i nadmuchy
Silnik : 1,5 jest poprostu za słaby
Auto poprostu poprawne, duzy plus to komfort, cisza w środku, przy 140km/h mówimy szeptem do pasażerów z tyłu. Minusy to materiały we wnętrzu - błyszczący plastik, który jest porysowany po 3 mc, silnik tez polecam większy niż ten co mam, ale pytanie ile chcesz wydać, Ja zapłaciłem 84 tys na nowe auto w ASO w Olsztynie, więc wiem że dużo nie mogę wymagać.
No przeciętnie jak na tak duże auto, niby 160 KM ale to tylko w dowodzie rej to widać, na trasie w ogóle tego nie czuć. Spalanie przyzwoite, średnie 8,5 minimalne to ok 7 przy jeździe 80 km/h po Kaszubach, a jak polecisz ponad 160 km/h to pali 10 do 12 ptzy 180 i 14 przy 200.
Poprostu jest, 6 biegów do przodu jeden do tyłu.
Bardzo komfortowy, ale w związku z tym jak ktoś pisze że to auto się trzyma w zakrętach to chyba wcześniej miał Lanosa.
Naprawde klima na auto dmucha jak szalona, nawet nawiew na manualu przy poziomie '1' dmucha za mocno. Debilny sposób zamykania wylotów powietrza powoduje ze mozna sterowac nimi tylko w jedną stronę.
Auto jest duże umówmy się :)
Już pisałem o tym - to jest klasa Audi, BMW.
Uważam że jak na benzynę nie pali to jakoś dużo. Diesel pewnie średnio wyszedłby 6,8-7,2 wiec ten litr naprawdę nie robi...
Zapłaciłem za nowe auto 84 tys i jestem zadowolony, ale cennikowo 109 to napewno nie jest warte.
To się zobaczy powyżej 100 tys. Miałem w życiu wiele aut służbowych i umówmy się do 100.000 a często 150.000 w żadnym się nic nie psuje.
Ford Mondeo V Kombi