Oceny Ford Orion II

Ford Orion II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Orion II

~rzemien
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Kupilem te auto ze złomu za 700zł:) gdyz poprzedni wlasciciel kupil sobie nowe auto. Uratowałem go przed kasacja wiec byc moze tak mi sie odplacil niezawodnoscia. Przez ponad 1.5roku przejechalem z nim 35tys km, kilka razy nad morze i okolice :) Nie boi sie długich wypadów, aż szkoda mi go bedzie oddac na złom ( niestety ruda robi swoje)
3,1
~euro1@interia.pl
Sedan 1.4 73KM 54kW
Fordy są bardzo ładne w środku--i w tym moja żona zawsze mnie przekonywała ---Ale po Orionie sama podjęła decyzję o zmianie na VW--piękne nie znaczy dobre--ceny części zaminnych jak do japończyków :) Piszcie na e-mail może mnie ktoś przekona do Mondeo
~Stingu
Sedan 1.4 73KM 54kW
Dobre dla swierzego kierowcy na pierwszy samochod: w miare przyzwoite osiagi, przyjemny wyglad, wygodne prowadzenie, koszty utrzymania nie wysokie, ale perfidnie rdzewieja... Obecnie mam Mitsubiski Sapporo starsze od Oriona o 8 lat, a technologicznie wyprzedza go o dobre 5, ale zalezy co kto lubi i potrzebuje, ale japoniec to jednak klasa wyzej...
3,7
~Przemo
Sedan 1.4 73KM 54kW
Autko wiekowe, niestety kiedyś puknięte więc tym bardziej nie można cudów oczekiwać. Ale jeździ się dobrze, model całkiem udany.
~rrr
Sedan 1.6 i 90KM 66kW
Doskonałe auto :D jest to moje pierwsze powazniejsze auto po 126p :D takze szczerze polecam tą fure mam zamiar pojezdzic nia ladne kilka lat
~Kramcio
Sedan 1.3 60KM 44kW
Auto jest po prostu jak na swój wiek doskonałe. Ładnie utrzymany posłuży wiele lat. Mój fodzik posiada jeden minus. Jest to silnik mały silnik bo tylko 1,3, ale jest po prostu O.K
3,7
~DAWID
Sedan 1.6 77KM 57kW
jak nataki rocznik i taki przebieg to tak jest rewelacja!!!!!
3,1
~BT
Sedan 1.4 73KM 54kW
dobrze sie prowadzi ale zbyt duże zużycie paliwa jak na tak słabe osiągi
~karl
Sedan 1.6 77KM 57kW
troche slabe zawieszenie slaba blacha i skrzynka z bezbiecznikami troszke slaba bi siada
~matimatimati@poczta.fm
Sedan 1.4 73KM 54kW
jak na ten rocznik to auto sprawuje sie bardzo dobrze