Ford Puma - Oceń swoje auto

lista silników Ford Puma

Oceny Ford Puma

1% gorzej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

dodano 11.05.2009 21:01:31 przez

Jestem kobietką, a jak większość z was twierdzi jest to kobiece autko lub tak jak kolega powiedział "Auto dla młodej panny z dużym portfelem na serwisy, to będzie zadowolona. ". niestety muszę się nie zgodzić. Problemów poważnych jako takich z autkiem nie posiadam. Lekkie z wrzucaniem wstecznego, ale da się znieść. Wyciągnęłam nim 195 km/h trochę zaszumiało w nawiewach ale nie jest źle. Miło mruczy ta moja kicia. No tak -korozja... ale który samochód nie jest na nią narażony przy naszych polskich drogach, wystarczy trochę soli, mały odprysk i telefon do lakiernika. Dynamiczne o nienagannym wyglądzie, najbardziej podoba mi się parkowanie, wszędzie się zmieszczę. Obawiam się przyciemniania szyb, bo i tak widoczność jest słaba, ale czego wymagamy siedząc prawie na ziemi :)Ogólnie podsumowując polecam :) Dla kobiet w szczególności ( tych młodszych :P ).

dodano 24.09.2007 21:34:39 przez

Uważam że ta dziecinka zasluguje na troche lepsze oceny .W koncu utrzymany mdel z roku 97 dostanie sie do 15.000PLN , za ta kase nie nalezy oczekiwac cudow. Ergonomia jak na 10cio latke jest idealna.Pokazcie inne autka z tego roku o takiej linii ,natomiast ma jeden poważny problem.Należy zadbac o jej spod,niestety na laczeniach moze pojawic sie korozja to samo tyczy sie tylnej belki i wspornikow.W polsce sa warunki pogodowe jakie sa i nie nalezy sie cudow spodziewac ,szczegolnie przy zwyklej soli ktora sypia po asfalcie.Za granicami kraju to niedopuszczalne rozwiazanie. Dalej komfort ,baaa nawet udalo mi sie w niej przespac choc mam 1.90 :D ,ogolnie wystawiam bardzo dobra opinie. A jesli idzie o wsteczny ,coz sa to mankamenty do przelkniecia dla kazdego wielbiciela tego kota .Mysle iz za pare lat dolaczy do kultowych wozkow w co wierze. ^^Cody

dodano 09.03.2009 00:04:11 przez

Autko polecam mlodym zadnym przygody ludzia,ktorzy za nieduze pieniadze i przy nieduzych kosztach chca poczuc sie jak w sportowym aucie.Lubisz wysoki poziom adrenaliny i nudzi cie patrzenie na funkcjonalnosc,chcesz sie wyrozniac z tlumu "praktycznych" samochodow.Puma jest dla Ciebie.Nie kupisz jej po to by miec rodzinny samochod z bagaznikiem i nudnym dieslem pod maska ale po to by dokopac kolesiowi w dresie (w swej e30) na swiatlach,by poczuc jak po redukcji biegu twoj kotek zmienia sie w tygrysa i niczym przyklejony do asfaltu znika za zakretem.Czujesz ze zyjesz !!!Mam 30 lat i jezdzilem wieloma samochodami,zrobilem ponad milion kilometrow (naprawde) ale to male autko daje mi duza frajde z jazdy, moze nie jest mega wygodne czy bezawaryje ale gdy wracam znudzony kolejnym dniem w zwyczajnej pracy naciskam gaz i budze sie do zycia.Polecam

dodano 30.05.2010 19:22:37 przez

Polecam to autko szczególnie młodym aktywnym osobom lubiącym się wyróżniać. Ładnie się prezentuje i czasami potrafi wzbudzić spore zainteresowanie. Chciałbym obalić mit że jest bardzo mało miejsca z tyłu. Mam 195cm wzrostu i bez problemu przewoziłem za sobą osoby mające 180 cm. Wiadomo że nie mają tam super wygodnie ale jechać się da ;) Puma ma 2 dość duże wady, a mianowicie: przy jego zakupie szczególnie teraz gdy samochody nie są już pierwszej młodości, trzeba się liczyć z kosztami związanymi z blacharką. Niestety jak każde fordy są bardzo podatne na rdzę. Drugim minusem jest spalanie ale coś za coś ;)

dodano 25.06.2011 10:30:23 przez

Samochód ten posiadam ponad pół roku. Pierwszą usterką było popsucie się mechanizmu otwierania klapy bagażnika, następną wspomaganie kierownicy, następną otwieranie szyby od strony kierowcy, następną wentylator ogrzewania...największy szok przeżyłam jak mechanik powiedział mi, że samochód nadaje się tylko do kompletnego remontu z powodu RDZY !!! progi, podłoga, błotniki...wszystko ZARDZEWIAŁE. Koszt naprawy ok. 2000 zł. Jedynie co mogę teraz powiedzieć to proponuję przed zakupem dokładnie obejrzeć samochód w warsztacie ze szczególnym zwróceniem uwagi na RDZĘ !!! Dlatego uważam, że to koszmarny samochód.

dodano 23.12.2009 12:07:52 przez

Ogólnie jestem na obecną chwilę niesamowicie zadowolony z zakupu. Mam nadzieję,że nie zmieni się to po tej opinii. Samochód niezwykle zwinny i szybki. Ma niesamowitego kopa przy niewielkim zużyciu paliwa. Na światłach zostawiam nie jednego cwaniaka w podrasowanym Golfie III czy IV , Civica audi czy nawet BMW :) Bardzo fajnie zmienia się biegi. Super przyczepnośc na zakrętach! Wygląd również robi wrażenie , nie jeden przechodzień czy kierowca zerka na Pumcię z uśmiechem co mi się bardzo podoba :)Jedyny problem to niestety blacha... ale tylko tylne nadkola.

dodano 08.12.2008 21:26:58 przez

Dobra cena auta jak i nie duze koszty utrzymania(nieduze spalanie,tanie czesci zamienne,nieduza awaryjnosc) w porownaniu z przyjemnoscia jaka daje jazda tym autem to glowny atut za kupnem.Osobiscie polecam ja jestem bardzo zadowolony.Negatywne oceny jakie mozna przeczytac moim zdaniem zwiazane sa z kupnem auta po powaznym wypadku lub zle uzytkowanego przez poprzedniego wlasciciela,a to zdaza sie z kazdym modelem samochodu takze potencjalnym nabywca doradzam omijanie tych komentarzy

dodano 22.06.2008 20:50:41 przez

Jak już pisałem auto zupełnie technicznie nie przystosowane do tak dużej mocy silnika auto złożona z najmniejszych najsłabszych rzeczy z Escorta, KA, Fiesty czy Foki 1,4 ford zbyt szybko chciał zrobić bardzo bolesną konkurencja dla Tigry i skutki są takie jak widać. Najbardziej nie dopracowane auto FORDa co widać po tym że nawet nie mieli czasu zrobić deski rozdzielczej tylko przełożyli wszystko z fiesty. Auto dla młodej panny z dużym portfelem na serwisy, to będzie zadowolona.

dodano 01.06.2009 21:05:52 przez

Generalnie auto naprawdę super, nie jest to oczywiście auto rodzinne, i tak je trzeba traktować, najbardziej chyba udany z fordów. Rdza bierze go dużo poniżej przeciętnej (Fiesty, KA i inne z tych roczników, są w dużo gorszej kondycji) Silnik 1,7 - to strzał w dziesiątke, dużo lepszy od 1,4 i 1,6. Można się jedynie doczepić do elektryki, oraz u mnie dość słabo świecą przednie lapmy (bez wzglądu na żarówki)

dodano 12.11.2003 11:08:44 przez

Autko do delikatnej jazdy chyba ze kogos stac na ciagle naprawy, fatalnie zaprojektowane przeniesienie tak duzej mocy na uklad jezdny, nie wytrzymuja podzespoly,wiekszosc niestety z Fiesty, hamulce obok skrzyni i półosiek i przegubow uwazam za druga najwieksza porazke Forda. Autko wyglada jednak swietnie zwraca uwage, a stylistyka jedyna w swojej klasie. Dobra rada - sprzedac zanim stuknie 100 tys.

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Rocznik: 2014. Przebieg: 100 km. Silnik: 3.7 328KM, benzynowy.

Ford Transit Connect Trend 200S

Ford Transit Connect Trend 200S

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Puma, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Puma