Oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW 2010-2015

Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW 2010-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW 2010-2015

~Wojtek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bardzo dobre auto wg mnie w segmencie Vanów nie ma lepszego. Na początku zastanawiałem się nad Sharanem ale wygląd wewnętrzny, układ jezdny i cena przemawiały zdecydowanie na korzyść S-maxa. Drapieżna sylwetka, olbrzymi pojemny bagażnik (szczególnie w 7 osobowym bardzo ustawny- nie ma z boku plastikowego elementu który przeszkadza w załadunku), z tyłu 3 równe wygodne sterowane indywidualnie fotele, z przodu fotele wygodne ale niestety...
3,1
~Luks
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Auto teoretycznie idealne dla rodziny z dziećmi, teoretycznie idealne na dłuższe podróże, teoretycznie wygodne dla wysokich osób. W teorii wszystko wygląda piękniej niż w rzeczywistości. Realnie auto rozczarowuje jakością wykonania i kosztami eksploatacji, które na takim poziomie są w aucie rodzinnym nie do zaakceptowania. Jednocześnie oferuje niesamowitą przestrzeń i funkcjonalność. Trochę jak dr Jekyll and mr Hyde.
~Tomasz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Szczerze polecam choć następnym razem wybrałbym manualną skrzynię . Wygodny i pakowny nie brak mu mocy na normalną jazdę dobre oświetlenie czy jakość szczegółów pokazują że można mieć wygodnego i komfortowego vana.
~Chlorek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Auto użytkuje dopiero trzy miesiące. Zrobiłem w tym czasie 4 tysiące km. Były to bardzo przyjemne, dynamiczne i bezproblemowe 4 tys. km. Autko spisuje się rewelacyjnie. Trochę bałem się rozmiaru auta ale niepotrzebnie, daje radę nawet na ciasnych parkingach marketowych i w hali garażowej (pomocne oczywiście czujniki). Przy rodzinie 2+2 idealne auto. Bagażnik w sam raz na dwa wózki, bujaczek, kilka dużych toreb i inne niepotrzebne rzeczy...
4,1
~darekpp
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
W sumie nieźle, ale po 4 latach zaczynają się ujawniać usterki. Dwumas wymieniałem dwa razy, po 90 tys. jeszcze na gwarancji i po 180 tys. już niestety bez gwarancji. Od dłuższego czasu słyszę turbinę. Za to zawieszenie komfortowe, cichutkie, dość wytrzymałe.
3,4
~stalot
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Gdyby nie te usterki w 2,5 letnim samochodzie mógłbym mieć tylko żal do siebie że może trzeba było wziąć jednak 163 KM i resztę bym przeżył biorąc pod uwagę cenę zakupu i wyposażenia auta, ale te awarie.....
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
7,8
~Maciej Poznań
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Według mnie auto prawie klasy premium. Komfort jazdy, wyciszenie, skrzynia biegów, prowadzenie, ilość miejsca...auto bardzo bardzo dobre. Dodatkowo super się prezentuje. Prowadzenie jak auto sportowe, a siedzimy wysoko - rewelacyjne połączenie. Według mnie lepiej może być tylko w aucie marek Audi, Mercedes czy BMW ale za cenę grubo powyżej 200 tys.
~luk_zach
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Duży, wygodny, pakowny, ekonomiczny,przestrzenny , rodzinny
~klew1202
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Świetny, rodzinny samochód dla 5 osób, ogromny bagażnik, przez 6 lat żadnej awarii, idealny na dalekie wyprawy, oszczędny, bez problemu przyspiesza, polecam każdemu
3,6
~Jakub
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Samochód kupiłem przy stanie licznika 140 tyś. Dla mnie najładniejszy samochód w swojej klasie w wewnątrz jak i z zewnątrz. Wygodny duży i przestronny.
Ford S-Max I Van Facelifting