Oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW od 2010

Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW od 2010

~szejk
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
W klasie Vanów wg mnie nie ma nic lepszego. Nie wygląda jak typowy autobus, świetnie jeździ (lepiej niż wiele osobówek), cichy jak meleks. Skrzynia dwusprzęgłowa spisuje się bardzo dobrze (ciut gorzej od DSG podobno)ale nic nie szarpie, płynnie przenosi moment. Spalanie oczywiście o wiele większe niż obiecuje producent. Średnia z 8 tys. równe 11 l/100km (jazda 50/50 miasto-trasa). Akurat na tyle zakładałem przed kupnem bo tyle producent podaje...
2,8
~Marcin
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
No jestem po bardzo dużych przejściach i aż nie mogę uwierzyć w wasze opinie .....auto gdyby może nie egzemplarz który mi się trafił bardzo pechowy od handlarza to bym podzielał waszą opinie ale jak to mi w fordzie powiedzieli miałem mega pecha..
~las
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Generalnie bardzo komfortowy, mocny i niezawodny. Jest oczywiście zawsze jedno ale. Gdyby nie problemy z ośnieżonymi górkami, o czym dalej oraz wymianie kompletów opon co dwa sezony (bez różnicy zimowe czy letnie) to byłby najlepszy. A tak to następny kupię mniejszy ale 4x4. Auto świetne na Auobahn-y bo zabawa w nim zaczyna się od 160km/h i trwa aż gdzieś do granicy 220. A bagażnik pomieści wszystko, choć minusem jest brak koła zapasowego.
4,1
~Alojzy
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Ogólnie OK. Jednak po obejrzeniu nowego samochodu mogę stwierdzić, że jakość wykonania jest gorsza niż Hondy, np. niedociśnięte uszczelki, odstające osłony wokół przedniej szyby i ogólnie jakość materiałów z nie najwyższej półki, zobaczymy jak to wszystko wytrzyma eksploatację. Natomiast podoba mi się silnik, jest dość dynamiczny i elastyczny. Oraz ilość miejsca dla pasażerów i bagażnik!!!
~Jerry
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
jeden z moich najlepszych samochodów! ;) miewałem lepsze, ale awaryjne - ten - klasa średnia, ale nic się z nim nie dzieje, więc dla mnie to dobry kompromis :)
~MietasM
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Duże przestronne auto z wielkim bagażnikiem i doskonałym układem jezdnym. Bardzo dobre wyciszenie wnętrza i doskonałe (jak na VANa) prowadzenie. Nieco gorzej z niezawodnością.
~Ad007
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Ogólnie samochód bardzo dobrze wykonany. Nic nie piszczy, nie skrzypi,jedyny minus to szybko brudzący i rysujący się kokpit przy nawigacji.
~woj18a
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Przestronny i komfortowy samochód dla 5-ciu osób wraz ze sporym bagażem. Dobrze się prowadzi jak na taką wielkość.
~Mariusz
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
To auto sełnia oczekiwania, jeżeli potrzbujesz komfortu przestrzeni a nie chcesz wyróżniać sie quasi "dostawczakiem"
~Artur
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Auto naprawdę bardzo dobre. Duze ale dynamiczne - ultraciche. Swietny automat. Bliskie oceny doskonale.
Ford S-Max I Van Facelifting