Najnowsze oceny Ford seria F

~Chopper
Ford seria F XIII
Pick-Up 2.7 Ecoboost 329KM 242kW
Posiadam forda f 150 z silnikiem 2,7 Ecoboost z 2017 roku. Przed kupnem auta dużo o nim czytałem na amerykańskich forach. Oglądałem testy i czytałem komentarze. Generalnie 90 proc to pozytywne opnie. Głównie interesował mnie silnik, który wkładany jest od 2014 roku. Praktycznie wszystkie się potwierdziły. Piękne brzmienie, duża moc i niesamowite spalanie. Jestem zachwycony autem, a przed wszystkim silnikiem . Na amerykańskich forach jest...
4,1
~Marcin
Ford seria F XI
Pick Up 4.6 248KM 182kW
Idealny samochod dla kogos kogo stac na benzyne. Tym samochodem nie zaparkujesz w miescie i nie oszczedzisz na benzynie. Polecam dla wszystkich ktorzy czesta ciagna przyczepy, lub uzywaja paki. Swiatna alternatywa dla europejskich pickupow. Samochod nie do zdarcia, ktory przetrwa wszystko i jest prosty w naprawie. Pali duzo, ale jest stosunkowo duzy wiec musi. Pamietajmy ze jest to auto do pracy a nie dla szpanu.
~Robert
Pick Up 5.4 260KM 191kW
jeden z niewielu na naszych drogach pick-upów który jest też prawdziwą terenówką i tz. wołem roboczym
3,7
~Tomek
Pick Up 4.6 220KM 162kW
fajnie szpan i awaria i wpierdala paliwo jak to porzedni koleś nap.
~Marcin Kryszak
Pick Up 5.4 Turbo 380KM 279kW
Najlepszy pick-up wszech czasow. Niedlugo moze zmienie na nowy model, chociaz ten bardzo mi sie podoba. Zwlaszcza kompressor.
~white dude
Pick Up 5.4 Turbo 380KM 279kW
Najlepszy Full Size Pick-up, zadnych usterek, tylko olej i benzynka, klocki 2 razy, opony raz, bo tamte sie spalily, Juz mysle o nowym F150
~super samochód
Ford seria F IV
Pick Up 3.9 150KM 110kW
super!!! silnik może nie jest oszczędny ale nie da się go zepsuć przez normalną eksploatację, silnik odpali i będzie jechał przez wiele lat , za pomocą tych silników wytrzymują do dziś i jeszcze dłuuuuuuuuugo posłużą. (Silnik)
~Karak
Ford seria F XIII
Pick-Up 3.5 Ecoboost 370KM 272kW
Genialne auto dla rodziny.
~Rafal Lukaszewicz
Pick Up 4.6 220KM 162kW
Dla kierowcy luksusowo pasarzer przecietnie wkacu to trok (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,2
~fordmaster
Pick Up 4.6 220KM 162kW
za 2000 rok trzeba zaplacic okolo 23-25 tys $ .ocencie sami (Stosunek jakość/cena)
Ford seria F