Ocena kierowcy - Ford Sierra II Sedan

Coogar, coogar@poland.com, 22 lat temu
Silnik 2.0 i KAT 101KM 74kW
Rok produkcji 1991
Ford Sierra II Sedan 2.0 i KAT 101KM 74kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Cóż, nie polecam. Moj egzemplarz byl wyjatkowo zle zlozony przez naszych specow od sciagania aut z zachodu. Koszmarne spalanie i problemy ze skrzynia zzerały 1/3 moich zarobkow. Ale prowadzilo sie to auto przyjemnie, dosc dynamicznie, komfortowe wnetrze to cos czego mi brakuje, przesiadlem sie do auta segmentu B i wiem ze za 2-3 lata znow kupie cos z klasy sredniej.
jeden walek a mimo wszystko niezle przyspieszenie
do dupy. u mnie sypala sie raz na pol roku, simmeringi sredno co 2 miesiace, dwa razy na lawecie z powodu skrzyni - a byla to mt75, ponoc najlepsza...
3ma sie drogi, tylny naped i ponad 100 KM duza frajda.
lewy slupek zaslania pole widzenia. gdyby nie bylo lotki na bagazniku ciezko ocenic gdzie sie fura konczy. ;)
przecietna, wnetrze rozplanowane poprawnie choc bez polotu designerskiego
bez zastrzezen, w miare szybko i skutecznie
super. ktos wczesniej pisal ze z tylu malo miejsca - moze mu sie z Fiesta pomylilo? :>
ani glosno ani cicho, moj silnik bez po odpaleniu w zimie klekotal jak diesel.
i tu niespodzianka. benzyny 15/100 w miescie a gazu 22/100. 6 mechanikow nie potrafilo nic poradzic. a jedzilem tym autem 3 lata...
moja sierra byla skladakiem, najbardziej zawodna skrzynia, elektryka (komputer!) i przecieki z ukladu hamulcowego.
jak pisalem wczesniej - skrzynia do dupy. 2 razy pekla obudowa, olej lał sie non stop.
Ford Sierra II Sedan