Oceny Ford Taurus II

Najnowsze oceny Ford Taurus II

3,6
~Fiskuzz
Kombi 3.8 V6 141KM 104kW
Myślę, że to świetny, niespotykany w Polsce i wyjątkowo wygodny samochód, jest wolny (Vmax 130 km/h), mułowaty (0-100 km/h koło 16 sekund), ale jak już wspomniałem to nie auto sportowe, tylko doskonały obiekt, aby uskuteczniać P.O.M.* Znajomy stał przede mną na światłach maluchem. Mówił, że w obu lusterkach widział moje reflektory. To jest w nim niesamowite, facet się od razu inaczej czuje z takim samochodem, żeby tylko był trochę tańszy w...
~zywczok@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
~abbccc@polbox.com
Kombi 3.8 V6 141KM 104kW
Kupiłem Taurusa Kombi 12 letniego przypadkiem gdyż spodobał mi się niesamowity czerwony środek skórzano-pluszowy. Klima była padnięta i nie naprawiałem. Przejechałem w ciągu 2 lat ok. 60..70 tys km (w tym do Chorwacji). Przez 1-y rok zmieniłem (z napraw) 1 końcówkę drążka. Potem zawieszenie zaczeło się nieco sypać (wachacz, 2 silent blocki i kilka pierdułek) - niestety nie mogę za to winić samochodu bo to nie jest pojazd na bezdroża a tak mogę...
~~Mario
Kombi 3.8 V6 141KM 104kW
Rewelacyjny samochod z bardzo bogatym wyposazeniem, swietnym silnikiem za bardzo niska cene - 1000 USD za takie auto to grosze. Od 2 lat przebywam w Chicago, jezdze Taurusem GL w wersji combi i powiem ze chyba trudno bedzie mi sie z nim rozstac- chyba sprowadze go do Polski!;-)
~michal_5000
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Świetny wóz. Jedyna moja uwaga - oczekiwałbym nieco lepszych materiałów i wykończenia. Przy czym nie porównuję teraz z jakimś oplem czy dełu (bo te zostają daleko w tyle), tylko z Acurą Legend, Mazdą 929, Oldsem Aurora - czyli autami segmentu "premium".
~Piotrekzet
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Nie zamieniłbym na żadnego europejczyka. Przedtem jeździłem Tempem, też było nieźle, ale za mały. Tak naprawdę tylko Amerykanie potrafią budować samochody. Pozdrawiam posiadaczy Daewoo, życzę szczęścia
4,1
~e.radziejewski@pata.pl
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
samochód jest bardzo wygodny, typowo rodzinny, fakt eksploatacja jest kosztowna ale przy tych możliwościach jakie posiada to cena która trzeba zapłacić, rujnująca sprawą są naprawy a zwłaszcza koszt sprowadzanych części jesli maja być nowe, ja staram się używać tylko takich i chyba sie to opłaca, jeśli miałbym zmieniać na inny to chyba tylko na nowszy i młodszy model taurusa.
2,7
~cwapr@access4cheap.com
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Model taurus sho. Super szybka czterodrzwiowa maszyna, ale co z tego skoro kupa zlomu. Sprzeglo wymienialem 4 razy, silnik przeciekal, twarde sprzeglo i skrzynia biegow, a najgorsze, ze w lecie po 2-3 godzinach jazdy gasl. To byl moj trzeci ford w zyciu. Nigdy wiecej fordow i amerykanskich samochodow. RC
~simms@poczta.fm
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
autko posiadam 1,5 roku i mimo swojego przebiegu oprocz serwisowych wymian nic przy nim nie robilem, cicho, silnika praktycznie nie slychac, moze troszke przy przyspieszaniu (ale jak sie redukuje do trojki przy 110km/h to chyba ma prawo, dynamiczny mimo swoich rozmiarow, rodzinne autko ze sportowo nutka. piekna sprawa :D
2,6
~Daro
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Jedyne co zasługuje na uwagę to silnik, niezawodny reszta, wymaga pilnej uwagi i napraw.