Ford Tourneo Custom - Oceń swoje auto

lista nadwozi Ford Tourneo Custom
lista silników Ford Tourneo Custom
Mniej

Oceny Ford Tourneo Custom

Podobnie jak w segmencie Vany (4,14)

autodna

dodano 22.04.2015 przez

Całkiem fajne auto, choć nie byłem przekonany do tej marki, znacznie lepiej wypada jeśli chodzi o jakość wykonania w stosunku do Renault Master z 2014 roku. Dużo bajerów, bo wersja Limited z bajerami i wodotryskami. To jest wersja Transit Custom. Nawigacja nie bardzo, niby mapy tomtom ale carminat jest o niebo lub dwa lepszy, niewiele można z tym zrobić.

dodano 15.02.2015 przez

Bardzo fajnie się nim jeździ, silnik 125KM w porównaniu do Vivaro 101KM to rewelacji nie ma. Auto kupiłem jako już 2letnie i służyło w salonie jako auto pod wynajem. Trochę wydaje mi się ze każdy mu wstawiał ile fabryka dała.

dodano 31.08.2015 przez

Posiadam od nowości furgon 3-osobowy. Używam go jako auto osobowe i do przewożenia lekkich ładunków w firmie.

dodano 27.03.2014 przez

Auto ladne,jednak jakosc wykonczenia przecietna,skrzypiace prawe drzwi,slaby fotel kierowcy

dodano 08.08.2013 przez

Gdybym mial kupic to auto jeszcze raz to zdecydowanie ze 155 konnym silnikiem.

dodano 11.09.2015 przez

Polecam bardzo fajny busik , dobre osiągi i pojemne wnętrze

dodano 16.10.2015 przez

bardzo ładne i zwracające uwagę nadwozie

dodano 22.09.2015 przez

dodano 14.01.2014 przez