Oceny Ford Transit Connect I Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW od 2009

Ford Transit Connect I Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW od 2009 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Transit Connect I Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW od 2009

4,1
~tennowiesz
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Mała ciężarówka, trochę toporna ale da się lubić, przede wszystkim uniwersalna, ekonomiczna i cierpliwa. Spalanie w cyklu mieszanym 6,2 l latem, zimą pół litra więcej. Dość głośny powyżej 120 km/h. Pakowny i ładowny 1 t. ( wersja max. ) Niejednokrotnie słyszałem podziw, że takie gówno a tyle przewiezie... Nie sprawił mi nigdy zawodu, wymieniłem tylko akumulator i końcówki stabilizatora. Sprzedawałem z sentymentem i kupiłem connecta II (...
3,5
~Nik
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Auto jako całokształt oceniam dobrze. Trwałe plastiki tapicerki odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Przestrzeń bagarzowa oddzielona od kierowcy na stałe bez możliwości włożenia dłuższych wąskich elementów jest minusem gdyż standardowy 2.50 element nie można zapakować nawet po przekątnej
~Daniel
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Tani w utrzymaniu mały dostawczy samochodzik, nie może go zabraknąć w firmie.
~Daniel
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Tani w utrzymaniu mały dostawczy samochodzik, nie może go zabraknąć w firmie.
~Szybki
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Spodziewałem się że jest to typowo robocze auto toporne i o ciosane ale powiem jedno kształt auta nie jednego może wprowadzić w błąd. Z fordem typowym Transitem niema nic wspólnego.
~Tomasz Hajto
~Ela
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Silni chodzi strasznie głośno (jak traktor) ale jak na samochód dostawczy przyśpieszenie nie jest takie złe (Silnik)
Ford Transit Connect I Van LWB