Oceny Ford Transit Courier

Najnowsze oceny Ford Transit Courier

2,1
~Raf88
Van 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Proponuje przeczytać do końca i zaufać tej opinii. Ostrzegam przed tym autem. Tragedia nie samochód. Sprawdzając inne auto zajrzałem tutaj z ciekawości i nie dowierzam temu co widzę. Proszę nie wierzyć w pozytywne komentarze, to chyba piszą handlowcy lub posiadacze tych aut, którzy chcą się ich pozbyć. To co napisane jest w negatywnych komentarzach, pokrywa się z moimi doświadczeniami i proponuje się takimi sugerować. Niestety jest to jeden z...
2,9
~Krakus
Van 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Samochód dla kuriera. W samochodzie brak miejsca na rzeczy własne, klucze, telefon, torbę z laptopem, kurtkę. Silnik do jeżdżenia po mieście. Przy niskich obrotach dość cicho. Niestety przy wyższych prędkościach/obrotach głośno w środku, uciążliwie. Spalanie w mieście 8,5-9,5 litra. W trasie 11-12 litrów. Buda jest dość wysoka, przez co dodatkowo podmuchy wiatru wpływają na tor jazdy fordzika. Szyba przednia za duża, częściej jest się...
~Szymon
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Na szczęście w moim przypadku ten samochód to historia, ale niestety popłynąłem na nim finansowo. Był to chyba najgorszy samochód jakim jeździłem. Bardzo źle się prowadzi, słaby i awaryjny silnik, samochód ogólnie niewygodny.
2,2
~Rychu
Van 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Silnik o połowę za słaby do tego samochodu. Ciężko jest nawet ruszyć. Zbyt mala moc zmusza do jeżdżenia w wręcz ekstremalnych warunkach dla tego silnika, stąd tez bardzo duże spalanie i słaba żywotność. W moim egzemplarzu poprzedni właściciel wymieniał silnik jakoś po 150 tys. km, W zasadzie reszta auta też nic pozytywnego, mało ergonomiczne i awaryjne. Sam już się go pozbyłem.
~RobertB78
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Auto flotowe, niestety muszę nim jeździć. Do użytku osobistego i firmowego odradzam. Przede wszystkim bardzo awaryjne auto. Silnik padł po przejechaniu 160 tys km. Notorycznie poważne awarie, duże spalanie, samochód również bardzo niewygodny i niefunkcjonalny.
1,6
~AntKrK
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Jeżeli ktoś myśli o zakupie tego samochodu to odradzam. Nie ma co się rozpisywać dosłownie wszytko w tym aucie to koszmar. Funkcjonalnie do użytku jest bardzo słabe. Mechanicznie jest jeszcze gorzej, cały cs awarie i do dosłownie wszystkiego, większość dość poważna.
~Artur76
Van 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Najgorszy samochód jakim jeździłem. Zero ergonomii i zero ekonomi. Za słaby silnik i przy obciążeniu lub szybszej jeździe spalanie rośnie strasznie. Duże zakłamanie spalania na komputerku. Przy 154 000 km padł silniki cały do wymiany. Po 3 latach od zakupu, rdza była straszna, szczególnie na karoserii od wewnątrz.
~robert
Van 1.5 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Silnik diesla 75 KM ale z 6 stopniową skrzynią biegów. Teraz to standard ale nie mogłem wybrać opcji tutaj, jest tylko 5 stopniowa. Bardzo ekonomiczny, cena porównywalna do Dacia Dokker a niewątpliwie przewyższa ten samochód. Polecam
3,5
~Grzegorz_k
Van 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Za : wygłuszenie, brak schowków, zaspawaną, nieużywalną przestrzenią która w wersji 5osob pasażer trzyma nogi, dostęp do lewarka. Powystrzelał bym tych "projektantów".
~Draz0r
Van 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Samochód oceniam bardzo dobrze. Silnik, jak na tak mały samochód, daje radę. Dobrze się prowadzi. Wbudowany uchwyt na telefon w desce to ciekawy patent i bardzo przydatny. Polecam :)