Ocena kierowcy - Ford Transit V

kkk, 16 lat temu
Silnik 2.4 TD 125KM 92kW
Rok produkcji 2005
Ford Transit V 2.4 TD 125KM 92kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Nie nadaje się w trasy-nie zapewnia minimalnego nawet komfortu.Mój jest ponadto trochę lewy z powodu usterek, których serwis na pewno nie naprawi w ramach gwarancji.Autoryz. serwisy usuwają tylko (z różnym skutkiem) ewidentne wady, np. coś się ułamało albo przestało działać. Jeżeli silnik bierze olej, haczą biegi, woda cieknie na silnik gdy pada, fabrycznie wadliwa geometria przedniej osi(ścinanie opon) - mogę jeszcze wymieniać - serwis nie zrobi nic. Natomiast bardzo chętnie ukradną ci trochę oleju na przeglądzie,dolewając część nowego, a część starego. SPRAWDZONE!!!
sport to to nie jest, ale 100 w trasie można jechać bez zarzynania motoru-niecałe 3000 obr. Można prędzej, lecz pewnie szybko by padł.
trafiłem felerną-parokrotne bezskuteczne naprawy gwarancyjne.Haczy 1,R nie podoba mi się jej praca.
B. twarde zawieszenie, trzęsie niemiłosiernie na najmniejszych wybojach.
wyżej siedzą tylko kierowcy tirów!
wszystko w zasadzie pod ręką bo rzeczy do wciskania lub kręcenia jest b. mało.Trudno więc żeby gdzieś je schowali. Tragiczne fotele-mam wiecznie bolący kręgosłup. Pasażer płacze po godzinie jazdy! Konieczna wymiana na inne(ale nie jest to zbyt proste) Plastiki to taniocha i tandeta,pasowanie elementów poniżej krytyki
żle rozmieszczone nawiewy nie mogą skutecznie odparowywać szyb.
nie chcę się dodatkowo wk... .
trochę ciszej niż w starym transicie.
spala zawsze dychę.
Był niedrogi, może dlatego jest taki ch... . Jeżdziłem starym i było dobrze. Niestety dziś firma ford odchodzi od jakości.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 TD 125KM 92kW [l/100km]

10,1