Oceny Ford Transit V 2.4 TD 90KM 66kW 2000-2006

Najnowsze oceny Ford Transit V 2.4 TD 90KM 66kW 2000-2006

3,6
~Wojciech
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Samochód kupiony w 2019 roku z przebiegiem 358 tys. km do przewożenia gratów na robotę, sprzedałem go w tym roku (2021 r.) ze względu na blachę, która w ciągu dwóch lat w przerażającym tempie rdzewiała, silnik nawet w miarę dobry pomimo 90 KM. PS: W sumie w ciągu tych dwóch lat zrobiłem nim 64 tys. km.
3,4
~kurek
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Jak na vana powinien bycmniej awaryjny,kiedys mialem toyote hiace z 96 roku i jezdzilo nia 10 osob,w zasadzie nie gasla i procz akumulatora nic,nic,nic!!Transit na trasie do 110 km/h jest ok,potem glosno jak na stadionie....Komfort jazdy dobry,podlokietnik duzo daje i duzy parapet drzwiowy,wysoko sie siedzi,widocznosc ok.
2,9
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Auto zupełnie poprawne, ładne, dobrze sie prowadzi, w miarę bezawaryjne. Szerokom łukiem omijać serwis Forda - partacze i wyłudzacze.
2,9
~Wyspa
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Naprawdę samochód godny polecenia, wół roboczy był okres że jeździł 60tys w ciągu 5 miesięcy i nic mu się nie działo, a osoba która nim jeździła nie bardzo o niego dbała.
3,7
~Adi
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Pali jak smok Plandeka wysoki 3,50m. mógł spalić nawet 17L. na 100km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Ford Transit V

Ford Transit V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Użytkownik
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Silnik jak to diesel dosyć głośny, ale za to bardzo dobra dynamika pomimo 90 Km. Jazda na trasie z szybkością 100 km/h nie robi żadnego wrażenia na nim. Spalanie w okolicach 10 l/100 ON. Moment obrotowy jest tak ułożony, że na jedynce bez gazu albo z małym gazem zadusi się silnik. Na początku zrobił mnie w konia silnik bo z góry wrzuciłem 2 i puściłem gaz-bydle zgasło, więc panika jak fix, ale już się przyzwyczaiłem. sam silnik jest... (Silnik)