Oceny Ford Windstar – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Ford Windstar

~Marek
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jeździmy w rodzinie małymi japońskimi samochodami oraz dużymi vanami. Windstar uważam, jest najlepszym samochodem w swoim przedziale cenowym i muszę was zaskoczyć, ale mniej się psuł od Japończyków. Dziwią mnie te wszystkie opinie, ze skrzynia się sypie że uszczelka pod głowicą padła. Owszem może się to zdarzyć jeśli samochód ma milion kilometrów, to normalne, zwłaszcza że większość egzemplarzy sprowadzona z USA ma faktycznie tyle przejechane....
4,1
~IreX
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jest dobrze. Choć autem przejechałem może 20.000km to każdy z nich był dla mnie przyjemnością podróży, częste wypady w 7 osób nie mają porównania z czym kolwiek innym. Samochód doskonały, stosunkowo tani. Największy w swojej klasie. Nie jedna osoba się ogląda podczas przemierzania tym przez miasto, piękny dźwięk pracy na niskich obrotach V6-tki zwraca na siebie uwagę. Gdyby nie ta poważna awaria silnika jeździłbym nim dalej. W tej chwili...
~Adcki
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Należy się dobre 4+ Gdyby nie temat ekonomiczności (no i może zabezpieczenia antykorozyjnego które pozostawia wiele do życzenia) to było by to idealne rodzinne, przestronne i komfortowe auto. ja jestem ze swojego Winniego zadowolony.
~hobby
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Generalnie polecam - duży van, pełna radość w czasie wakacji, szczególnie polecam na wyjazdy windsurfingowe :D maszty i żagle miszczą się w środku za przednimi fotelami :-) Dodatkowo nawet z dużą ilością bagażu zawsze znajdzie się miejsce na rozłożenie foteli i awaryjne spędzenie nocy w aucie.
~seta96@wp.pl
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Jak się ma dużą rodzinę, albo mały biznes, to idealny wóz,który jest jednocześnie osobówką,busem i dostawczakiem. A komfortem i wyposażeniem bije na głowę wszystkie inne auta. Windstar II jest rzadko spotykanym wozem na drogach, co wyróżnia go z tłumu. Jak się nie planuje go kupić, to lepiej nie wsiadać do niego, gdyż można się w nim zakochać od pierwszego odpalenia.
~zbigpol@onet.eu
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Nikt nie jest doskonały wiec i ten Ford też. Ale na pewno cenowo nie ma porównania do Voyagera z a którego musiałbym zapłacić 100% drożej.. Sam go sprowadziłem w tym roku z salonu forda w berlinie i kosztował mnie z opłatami na gotowo 15 tys. zł rok 2000,serwisowany ,super stan przebieg 101 tys ,miał.Naprawdę mogę polecić !
Dziennik kosztów dla Ford Windstar
18,8
22,0
~mariusz.rocki@wp.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
poza skrzynią, której nie jestem w stanie opanować (serwisowo) reszta jest jak na 12 lat - super. Brak korozji karoserii, zużycie podzespółów - w normie, auto wygodne, jak na 2000 kg - w miarę ekonomiczne. następne też będzie pewnie fordem windstar.
~jazdan@op.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Drugi raz też wybiorę forda, być może będzie to Freestar. Warto kupić auto droższe, nowsze, w lepszym stanie. Naprawy zwłaszcza skrzyni, silnika mogą być naprawdę drogie. Roczniki pow 97 mają poprawioną skrzynię. Wersja 3.8 może mieć problem z uszczelką pod głowicą. 3.0 jest słabszy jednak dzięki temu może być znacznie trwalszy. Najważniejsze: Wg crashtest.com Ford Windstar to najbezpieczniejsze auto na naszych drogach :-)
~von Marcus - madmax@tlen.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
bardzo pozytywnie, samochód dla osób lubiących komfort i wygodę. Moim zdaniem pojazd jest pod każdym względem praktyczny: dobre materiały wykończeniowe, bardzo duża przestrzeń, silny do ciągania przyczepy, lawety itp. oraz oszczędny, oczywiście na gazie. Ciągnąc lawetę (c.2-2,2t) mieści się w 12l, bez różnicy czy teren jest górzysty czy równy. Nie wolno się nad nim znęcać, jest za to wdzięczny.
~benchi@o2.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Doskonałe auto rodzinne, a jednocześnie nie jest to typowy "tatusiowy" van. Wygodny i bezpieczny ale silnik 3.8 robi swoje. Pod względem wyposażenia przewyższa auta europejskie i japońskie z tamtego okresu. Frajda z jazdy tym autem warta jest każdych pieniędzy.
Ford Windstar