Oceny FSO Polonez Atu

Najnowsze oceny FSO Polonez Atu

3,7
~rolecki
Atu 1.6 76KM 56kW
Ogólnie trafił mi się model zajeżdżony i dlatego tyle napraw jak się trafi na dobry egzemplarz to można jeździć i nic nie robić ale jak mija 100 tys. km to trzeba się przygotować na wymianę drążków sworzni gum stabilizatora hamulcy tył zalecam wymianę podzespołów jak piszą według zaleceń książki napraw a wszystko będzie należycie działało,blacha tragedia była raz robiona to rudy z rodzina wylazł tam gdzie nie było nic ruszane słyszałem że...
3,4
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Co można powiedzieć o aucie rodowodem z końca lat 70-tych ? Niestety nie przystaje on do obecnych "cacek". Ale ogólne koszty zakupu eksploatacji są zaskakująco niskie (zwłaszcza te na LPG). Przy odrobinie talentu majsterkowicza większość napraw zrobimy sami. Dostępność części ogromna, począwszy od nowych w ASO aż po szroty (tych ost. coraz więcej) Poważny problem to rdza. Auta 7 letnie są już "zaatakowane" Najlepsze miejsce przechowywania to...
3,5
~l.i.s@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Auto tanie w zakupie, niestety charakteryzuje się dużą różnorodnością jakości wykonania. Mój ekzemplarz był tym dopracowanym. Jeśli komuś uda się na taki trafić to warto się nad nim zastanowić. Do codziennego użytkowania osobiście wolę nowsze konstrukcje, ale \"Poldka\" najprawdopodobniej już nie sprzedam.
~użytkownik
Atu 1.6 76KM 56kW
Wiadomo, że auto nie jest idealne, bo za tę cenę nie ma takich aut. Za to stosunek cena/jakość bardzo dobry. Trochę wysokie zużycie paliwa (średnio 8,5 l Pb albo 11 l LPG) rekompensuje cena gazu. Niska cena instalacji LPG i żadnych z nią problemów przez 55 tys. km (potem czyszczenie reduktora). Auto przestronne, bardzo dobre na trasę. Powyżej 130 km/h robi się głośne. W mieście trochę brakuje wspomagania. Zapewne większość zachodnich...
3,8
~darek
Atu 1.6 76KM 56kW
Jeżdze tym autem juź 6 rok (2 właściciel)i przy prawidłowej eksploatacji można powiedzieć że jest to auto mało awaryjne, mimo przestarzełej. konstrukcji. W śród wielu posiadaczy krąży opinia,że jest to najbardzej udany model Poloneza - ja się przychylam do tej opini. Dużą zaletą są tanie i dostępne części np: pasek rozrządu = 12 zł. (śmieszne) OGÓLNA OCENA:[4-]
~F-ajny S-amochó O-sobowy
Atu 1.6 76KM 56kW
Doskonały samochód dla ludzi bez kompleksów. Przy odrobinie dobrej woli wobec samochodu, jest mało awaryjny. Latwo przewidzieć co może się stać. Auto ma być do jazdy, a nie do przysłanianai własnych kompleksów pod światłami na skrzyżowaniu.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~dago
Atu 1.6 76KM 56kW
Auto nie nalezy do mnie,ale najeździłem sie nim tyle że moge wydać ocene. Jeśli ktoś potrzebuje auta za pare tysięcy i do niezbyt intensywnej eksploatacji polonez bedzie w sam raz. Oczywiście jesli kogoś nie rajcuje tzw. prestiż i zmienianie samochodów co roku. z tym że zgodze sie z moimi przedmówcami,że nie jest to raczej pojazd dla pań. Pokusze sie o stwierdzenie że 8-9 letni polonez to lepsze alternarnaytwa od 15-letniego golfa.
3,5
~pawel 86
Atu 1.6 76KM 56kW
AUTO NIE Z TEJ EPOKI, ALE W SAM RAZ DLA NIEBOGATYCH POLAKOW, NIE JEST PUSZKA PO KONSERWACH, ANI CZYMS GORSZYM, BEZPIECZNY I W MIARE WYGODNY. WNETRZE JAK NA TA CENA ROBI WRAZENIE, A CO DO RESZTY TO MOZNA SIE PRZYZWYCZAIC, WOLE GO OD TYCH ROZNYCH TICO, CC O MALUCHU JUZ NIE WSPOMNE
4,1
~adam
Atu 1.6 76KM 56kW
Polonez to jedna z najlepszych konstrukcji w historii.Auto duże,tanie i w miarę szybkie i komfortowe. Jeśli dołożyc takie bajery jak elektryczne szyby i klime będzie w sam dla średnio zamożnych rodzin.Polonez jest autem lepszym niż Punto,Siena,Uno,Felicia,Nexia,Saxo,Fiesta.
3,6
~wojmiecz@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Za tą cenę to trzeba Boga w nogi całować. Wielu taksiarzy nic nie robi z silnikiem do 200000km. Może to zależy od sztuki. Ja na swój szczerze nie narzekam. Zajeżdzę go na "śmierć", ze względu na szybką stratę jego wartości. Zauważcie, że nikt nie sprzedaje modeli z tych roczników, czyli jakoś się sprawują
FSO Polonez Atu