Oceny FSO Polonez Kombi

Oceny FSO Polonez Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny FSO Polonez Kombi

~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
Dobry samochód za niewielkie pieniądze. Niestety zastosowana technologia jest dość archaiczna (sięga początków produkcji fiata 125p). Uważam, że w Polonezie jest to \"coś\" czego brakuje wschodnim konstrukcją. Do Poloneza wejdzie 5 facetów po 90 kg z bagażami (bez dużego ugięcia zawieszenia, przypnie się przyczepę, przejedzie się przez potok, pojeździ bokiem na zaśnieżonej drodze.
2,2
~Jan
Kombi 1.6 84KM 62kW
Kupiłem auto z gazem z 2000r. za 1700 zł. Żona rozbiła poprzednie. Jeżdżę nim bokami bo wstydzę się kolegów i sąsiadów. Kompletna porażka i nieporozumienie. To zabytkowa konstrukcja, ogromna kierownica, wszystko trzeszczy i wyje. Zbieram kasę na inny wóz.
~Dariusz
Kombi 1.6 84KM 62kW
mam go z salonu i jestem z nigo zadowolony , nie romunie ,że ludzie na poloneza nażekaja pewnie za to ze nie mieli go z salonu tylko kupili wraka z ogromnym przebiegiem ale licznik mila cofnięty. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł blacha nie gnije
~Dariusz
3,8
~elairafal@wp.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
całościowo to ok, ale przy większych prędkościach (powyżej 100 kmh) słychać szum wiatru oczywiście większy w porównaniu do caro poza tym trzeszczenie plastików z tyłu, poza tym wspomaganie mogło być mniejszy przy większych prędkościach.
~andre (andre_t@o2.pl)
Kombi 1.6 84KM 62kW
Serwisowany zawsze co 10000km (na Towarowej 33 w W-wie) - dołożyłem na dzie dzisiejszy do niego około 3200zł. Teraz będzie troszkę więcej, zaczyna mi popiskiwać tylni most... Całe szczęście, że części są tanie! Ale nie wszystko jest tak dobrze - nie są produkowane nowe Poldusie. Gdyby były, natychmiast bym kupił takiego samego - to samochód do jazdy a nie droga zabawka do pucowania i oglądania!

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mikestd@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
naprawde swietny pakowny rodzinny wóz. Troche za mały bak przy takich gabarytach powinien być 60 litrowy. Myśle, że można pochwalić FSO za ten model tylko czemu wyszedł tak póżno!!!!!! ładnie wykończony- po prostu go bardzo lubie!!!
~anpol17@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
poprzedni wpis robiłem przy 60 tys. Teraz mam 70 tys. Wymieniałem pasek klinowy, który się zerwał.Poza tym nic. Dalej ciągnę przyczepą towary,i wykorzystuję go na maxa.Na moich DĘBICACH mam jeszcze dobry bieżnik.Samochód trzeba kochać on się odwdzięczy ha,ha
~anpol@op.pl
Kombi 1.6 84KM 62kW
przy tej cenie jest doskonały. przewiozłem nim tyle towaru przy tak niskich kosztach utrzymania np. wymiana klocków hamulcowych 50 zł i o czym tu gadać.Przy zasilaniu gazem spalanie jak w maluchu.Bez problemu można w nim się przespać.Za 30tyś. można tylko pomażyć o tak dużym samochodzie
~Lechu
Kombi 1.6 84KM 62kW
za 30 tauzenków nie kupi sie tak pakownej fury,której nie chcą ci ukraśc ,nie donoszą na ciebie do skarbówki,teściowa sie mieści a jak przypieprzyłem w matiza,to mam tylko ryskę na zderzaku a ten kamikadze sie wzioł i skasował (podłużnica mu sie skrzywiła)
FSO Polonez Kombi