Oceny GAZ – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny GAZ

~PRAWDA
Van 2.6 TD 115KM 85kW
WSZYSTKO JEST DO DUPY, KUPIŁEM NOWY W SALONIE, CIĄGŁE USTERKI: PRZEWODY, HAMULCE, ZAWIESZENIE, SILNIK TO SZMELC, ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA, UKŁAD KIEROWANIA, PISKI, TO JEST NAJGORSZY ZŁOM JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁEM, SPRZEDAŁEM TEN SZMELC I TO BYŁO NAJLEOSZE CO MI SIE MOGŁO W NIM PODOOBAĆ, SILNIK ZAWSZE MOKRY - CIRKNIE, SKRZYNIA BIEGÓW OD WOŁGI SPRZED II WOJNY ŚWIATOWEJ, W SERWISIE ŻADEN MECHANIK NIE CHCE SIĘ DO TEGO DOTYKAĆ - USTERKOWOŚĆ DROBNA I...
3,8
~Jarek Wilczyński
Van 2.6 TD 115KM 85kW
najtańszy, prosty w użytkowaniu pojazd dostawczy, ma pewne niedociągnięcia - ale to jest produkt rosyjski, na marsa na peno by nie doleciał, do ciężkiej pracy nadaje się wspaniale i niklt się nie przejmuje że coś się urwie czy rozkraczy, albo stanie w miejscu. Ładowności ma 1,5 t, przeważnie wożę po 2,5 ale zdarza się często 3 brakuje mi w tym samochodzie ABS-u
~Robert
GAZ 24 I
Sedan 2.4 i 91KM 67kW
Auto powala gracją, maska na wysokości 150 cm, mojej dziewczynie sięga po piersi. Jak otworzysz maskę i coś tam grzebiesz, to szerokie ranty błotników idealne są na ustawienie szklaneczki z herbatką lub piwko, do tego talerz z kanapkami i to wszystko jest stabilne. Nie sposób opisac emocji jakie sie budza w czlowieku, kiedy masz takiego dinozaura, spotyka cie uprzejmosc na drodze, ludzie wpuszczaja cie w korkach, zagaduja na stacjach paliw i...
3,6
~banek
Van 2.6 TD 115KM 85kW
ogólna tendencja jest taka że wszystkie nowe obecnie produkowane samochody to "siano" z ktorym po 100 tys km trzeba uciekac, 15 letni merc 410 przypuszczam że przetrzyma dwie nowe gazele trzyletnia gwarancja i dobry silnik oraz cena to nie zaprzeczalne atuty za te pieniądze możan kupić np. sprintera z 2000 r ale faktyczny przebieg tekiego samochodu to może byc nawet 400 tys km a za taki samochód to dziękuje wole nową gazelę
3,6
~uru28
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Uważam iż mimo drobnych mankamentów jest naprawdę dobrze.Mam świadomośc że nabyłem auto Osobowo Dostawcze z ukierunkowaniem na tą drógą opcję.Jak na ustrojstwo zza wschodniej granicy jest naprawdę nieźle.Auto idealne do Budowlanki(przynajmniej ta wersja)
~Gaz69fun
GAZ 69
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Skoro mój gazik jeździ już 50 lat, to musi być ku temu powód.
~Tomek
GAZ 21
Sedan 2.4 75KM 55kW
Хорошая машина для дьявола.
2,8
~G.N.
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Taka prawdziwa alternatywa dla polskiego Lublina. Może troszkę bardziej nowoczesny środek transportu cierpiący na podobne dolegliwości. Prawdziwy wół roboczy.
1,4
~gg
Van 2.6 TD 115KM 85kW
ogólnie to jakieś nieporozumienie z dopuszczeniem tego gruchota do ruchu, w czasie 3letniej eksploatacji dwa razy zerwał sie pasek od wspomagania co niemal skończyło się kolizją,
2,3
~Gżesiek
Van 2.1 TD 110KM 81kW
lepiej kupić mercedesa, vv który ma nabite 300 tys niż nowego gaza. mechanik, gdy usłyszy, że chcemy naprawić gaza: odsyła do innego.