Honda City V 1.4 i 83KM 2002-2011 - Oceń swoje auto

Honda City V 1.4 i 83KM 2002-2011

z przebiegiem 8 000 km, wyprodukowany w 2007 roku
~Rzeszów-City
dodał ocenę 19.11.2007 15:59:55, jeździ tym autem niecały rok

osiagi i spalanie zapewne poprawiłby mały chip:) nie wpływajacy na gwarancję:P

silniczek jak na 1.4 bardzo dynamiczny, ale na wyzszych obrotach

cos mi w niej brakuje, mam wrażenie że jest zbyt luzna i mało precyzyjna. Gałka zmiany biegów strasznie mała, ale mozna sie przyzwyczaic

obowiązkowo szersza oponka, bo tak to niezbyt wygodnie sie jeżdzi, strasznie buja, czyła na wiatr boczny, mało stabilna jazda przy wiekszej predkosci np. powyzej 120 km/h. Przy 170 przezyłem chwile zgrozy

widocznośc jak najlepsza

ekonomiczna przy wolnej jeździe, w miescie 10l na trasie 6, ale da sie zejsc czasmi ponizej 5 l. Przy predkosciach do 140 na trasie okolo 7-8 litrow

tak sobie, klimka mała i wolno sie chłodzi. Ten sam problem w zimie, powoli sie nagrzewa, tylna szyba strasznie wolno sie grzeje

sporo miejsca jak na tej klasy autko, bagaznik imponujący. Ciekawe rzwiazania z siedzeniami z tyłu, aczkolwiek nie dokonca dopracowane

w miare, powyzej 100 zaczyna by glosno / silnik /
autodna

spalanie da sie przezyc, 10 miasto, 6 trasa. Oczywiscie srednio.

Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 1.4 i 83KM 2002-2011

Pb [l/100km]
7,5

5,7

12,5

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 i 83KM 2002-2011

Dodaj nowy komentarz