Oceny Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW 2015-2017

Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 2.0  310KM 228kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW 2015-2017

3,5
~kacpersky
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Super auto, ale jako 2 lub 3 w rodzinie, do codziennej jazdy się nie nadaje, zbyt surowe, szorstkie, bezsensownie twarde pomimo regulowanych amortyzatorów z oldschoolowym silnikiem, który przyspiesza przyzwoicie, chyba nawet lepiej niż cupra, ale mniej liniowo i charakteryzuje go wieeeelka turbodziura. W +R lag jest mniejszy, ale z kolei zawieszenie urywa głowę. Japończycy trochę zbyt ostro go przyprawili, bo jeśli mam cierpieć taką niewygodę,...
~Alix
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
To jest moje spełnione marzenie i nie zawiodłem się. Type R stał się wreszcie dostatecznie dojrzały, aby nadawał się do wożenia rodziny na co dzień, na tyle mocny, aby nie poddawać się co mocniejszym turbodieslom jak dwaj poprzednicy oraz zachował swój szalony charakter przez uniknięcie nadmiaru efektywności 4x4 z pozostawieniem całego blichtru hot hatcha, od wyglądu zaczynając, na napędzie kończąc.
~tomeksa25
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Bardzo fajne autko do jazdy na codzień, przy umiarkowanym traktowaniu pedału gazu może spalić średnio
~Bolec_B
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Perfekcyjnie zrobiona torówka dla ludzi miejskich, którzy na tor jadą tym samochodem, żeby się pobawić
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Petarda. Po jazdach testowych zakochałem się w tym samochodzie, poziom emocji i adrenaliny jak po jeździe dobrym motocyklem, znakomita trakcja, osiągi. Musiałem go mieć :)
~Aras
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Skrzynia Mi jeszcze nie padla ,zalecam przy zmianie z 1 na 2 wcisnac sprzeglo do Konca (Skrzynia biegów)

Usterki Honda Civic IX

Honda Civic IX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Spalanie jak na taką moc jest akceptowalne. Jak się jedzie oszczędnie na trasie można zejść nawet do 6l/100 km. Natomiast w mieście spalanie znacznie wzrasta i przynajmniej 'dychę' trzeba liczyć - nawet w trybie emeryckim ;) Moja średnia ze 15000 km to 10.9 gdzie 70% to miasto i 30% to trasa, a preferuje dynamiczny styl jazdy :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting