Ocena kierowcy - Honda Civic VI Coupe

piotr, 15 lat temu
Silnik 1.6 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1998
Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : wiedzialem co kupuje :) gdybym dostal wersje tego auta z silnikiem vti 160km z malym przebiegiem w dobrym stanie nie zastanawaialbym sie nad zmiana :)
jak dla mnie super, ale chcialbym dostac wersje z najmocniejszym silnikiem
głośny, ale to jest właśnie urok starszych hond, chcąć jezdzic dynamicznie nalezy trzymac obroty na poziomie powyzej 3500-4000 rpm. dosc malo elastyczny na mniejszych obrotach
cos pieknego, 10 letnie auto a biegi wchodza jak marzenie, co prawda czasem haczy przy redukcji z 3 na 2 ale tylko przy wiekszych obrotach
bardzo dobrze trzyma sie na zakretach, jednak twardy i sztywny
coupe jest bardzo dlugi, mzoe sprawiac problem przy cofaniu
luksosow tutaj nie ma, ale nie o to chodzi, jak dla mnie jest ok, wszytsko czytelne i latwe w obsludze. fotele moglyby lepiej trzymac na zakretach
szybko sie nagrzewa, klima tez dobrze dziala mimo wieku
z przodu bardzo duzo miejsca, z tylu mniej, ale za taksowke nie robie, wiec mnie to malo interesuje :)
dosc glosny, kwestia gustu
ciezko tym autem jezdzic ekonomicznie, lubi wysokie obroty, co za tym idzie sporo pali
przeglady/czesci drogie, ale nic sie nie psuje
poki co nic mnie nie denerwuje, otwieranie szyby kierowcy troszke sie wyrobila ale auto ma 10lat...
bezawaryjny, tylko lac paliwo i smigac. oryginalny akumulator nadal by trzymal gdybym go nie zabil nowym systemem car audio :)
Honda Civic VI Coupe