Ocena kierowcy - Honda Civic VII Sedan

wlodzimierz-kowalczyk@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Samochód o ładnym kształcie, ale teraz to już nie nowość. Kupiłem ten samochód z myśląc iż będzie niezawodny, niestety po przejechaniu 52000tyś km, stwierdzam iż to auto bardzo usterkowe: awaryjność spowodowała utratę mojego zaufania do tej marki .Wykończenie wnętrza również pozostawia wiele do życzenia , plastiki wycierają się i zmieniają kolor , materiał pokrywający siedzenia jest beznadziejny.Odgłosy dochodzące z układu jezdnego zmieniają się w zależności od pogody.Usterki zaskakują nawet serwis, podejście serwisu jest również dla mnie niezrozumiałe. Kiedy pojechałem z 6 usterkami (uznanymi za gwarancyjne )z uszkodzonym SRSem ,,, kazali mi jechać do domu i wrócić kiedy będą mieli części. Odmówiłem i zostawiłem samochód w stacji. Jeśli takie jest podejście firmy do klijenta to nie wróżę HONDZIE sukcesu. PZDRAWIAM moj @il wlodzimierz-kowalczyk@wp.pl
często zapala się kontrolka uszkodzenie silnika przy jeździre 140 150 km,godz
szumią łóżyska kół,, orginalne opony nie do jazdy ,,, za głośne
dobra ,,,
wygodne siedzenia ,, tylko po co sie buja fotel kireowxccy?:) naprawili na gwarancji
dobrze działa klima
dużo miejsca ,,,
głośny na wysokich obrotach ,, słychac szum łóżysk
może być
usterki , uszkodzona osłona dzwigni biegów, regulacja lusterek, chybotliwy fotel,
uszkodzony moduł SRS, uszkodzona sonda LAMBDA, rozjechana zbieżność po 32000tyś, uszkodzony siłownik sprzęgła ,,, (skrzypiało)

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu