Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Inne : Bezawaryjność
Silnik : misa olejowa
To auto jest zrobione dla JAPISZONÓW kochających konsole do gier. Te wyświetlacze są nie do przejścia w tylu miejscach i tak różne.Mam w tym samochodzie klaustrofobię w ramach promocji dostałem od dilera R17 - chyba mnie nie polubił po 200km nie czuję kręgosłupa. Moc jedynie katalogowa wcześniej miałem 1.8T A4 150KM to był aksamit. Zanim w Hondzie wrzucę 3 bieg a Audi miałem już 5 i 120 na zegarze Nie wierzcie w te czasy i przyspieszenia bo są jedynie testowe a tak jeżdżąc zabijecie silnik. Audi wyprzedzało od 60 na 5 biegu lepiej niż Civic na 3. 1000km w A4 to przyjemność a tu męka. Nigdy więcej takiej zabawki!!! Posłuchajcie AUDIO za około 3000zł dopłaty- jest gorzej niż KASPRZAK RM121 - kto pamięta ten wie o czym mówię basy mają barwę jakbym tłukł kijem w śmietnik w dodatku plastikowy!!!. To nie BOSE choć cena ta sama Teraz zmieniam go na najnowsze A3 1.8T i żeby było śmieszniej po upustach cena jest niemal identyczna Natomiast trzeba mu oddać że był bezawaryjny
Silnik ma potencjał ale dopiero powyżej 4500 0brotów uwierzcie mi że na co dzień w mieście i w korkach wydaje się jakby miał jedynie 70KM. oszczędny przy spokojnej jeździe jak go pokręcimy to to do dna!!!
Skrzynia pracuje precyzyjnie niestety 6 bieg wymaga prędkości tak więc trzeba się nawachlować na naszych ścieżkach - natomiast sam lewarek zmiany biegów - plasitczano i Tajwano
Sztywny, twardy R17
Do przodu poza słupkami znoście to tyłu nie najlepiej ale to wszędzie tak jest
Po przesiadce z GEBELSA na pewno inaczej ale raczej im minus
Daje radę
Miejsca niby dość ale przednie fotele masakra mam ledwie 185cm i jakieś 90kg ale nie mieszczę się w fotelu uwierają mnie boczne podparcia dlatego już je powycierałem
słychać stukot zawieszenia i wiatr ale do 4000obr potem ryczy
Pali znośnie po zapoznaniu się z konstrukcją Ceny w serwisach to obłęd Z napraw tylko blacharskie i to dobrze że nie z mojej winy bo naprawa błotnika maski i wymiana felgi z reflektorami zdublowała wartość 3 letniego samochodu
Bardzo drogi, mały samochód. Zawsze klimat emerycki nie licząc wersji sportowych ale tego emeryt nie ogarnie
Trzeszczący plastik w całym aucie po 50000 już nie szukałem tych miejsc bo piszczało wszędzie poważnego nic oprócz stłuczek
gubił olej spod miski

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]