Ocena kierowcy - Honda FR-V

PIOTR Z WAWKI, 16 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rok produkcji 2006
Honda FR-V 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Samochód kapitalny - idealnie mi odpowiada. Wyposażenie standartowe bardzo bogate, chociaż pozbawione jednego - a mianowicie czujników parkowania. POLECAM. TAK SAMO POLECAM TEN SAMOCHÓD. Jest wręcz wymarzony. Najlepsze dla mnie jest to, ze wiele osób za nim sie ogląda, a takze kilku o nim opowiadałem. Ach ta sylwetka. ROBI WRAZENIE I NIE TYLKO NA KOBIETACH. Jeden jedyny minus, to zła widoczność z tyłu i kiepskie parkowanie tyłem, lecz idzie się przyzwyczaić, szczególnie gdy pomaga czujnik.
dla mnie wystarczający, cichy i dobry - brak jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony
bardzo dobry 6 bieg do spokojnej jazdy - bez zarzutu
kapitalne zawieszenie, dobrze się prowadzi
z przodu bardzo dobra, z tyłu kiepska - polecam czujnik parkowania
kapitalny rozkład w kokpicie. Wprawdzie trzeba sie przyzwyczaić do przycisków sterujacych szybami, czy do skrzyni beigów, ale to nie powód by auto przekreslać. Polecam te rozwiązania zastosowane przez hondę - są kapitalne, a rozkład zegarów wyraźny
bardzo szybkie i dobre. Łatwo ogrzewa i ochładza. A przecież to spore auto.
Z poaczatku wydawało mi sie, że jestem dociśniety do drzwi, ale z biegiem czasu przestałem odczuwac takie wrażenia. Bardzo dużo miejsca. Środkowy fotel w 1 rzedzie służy za kapitalny podłokietnik, albo za stolik.
dobre i nie zgadzam sie z kilkoma opiniami o tym, ze słychac wiatr. Miałem kilka innych aut i slyszałem nie tylko prace wysokich obrotów, ale i nizszych.
jak na takie auto - w normie
JAK PRZECZYTAŁES WYZEJ - ROZUMIESZ DLACZEGO JEST DLA MNIE WRĘCZ DOSKONAŁE.
jeszcze nie stwierdziłem
narazie brak - i dobrze