Ocena kierowcy - Honda Odyssey III

auto.do.slubu@interia.pl, 15 lat temu
Silnik 3.5 V6 252KM 185kW
Rok produkcji 2006
Honda Odyssey III 3.5 V6 252KM 185kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : na minus ze maska nie wysposazona jest w teleskopy tylko ten patyk, taki samochod i takie cos
Silnik : Pompa wspomagania - ten typ tak ma niestety. Polecam wymienic jezeli juz pojawi sie problem na zamiennik a nie na oryginal. Problem powroci, niestety.
Nie jest zle. Jest dobrze. Chociaz za pierwszym razem jak wsiadlem do tej hondy i spojrzalem we wsteczne lusterko, ... wiecie co pomyslalem :) Ale po przejechaniu kilku km nie czuje sie nic. Auto plynie. Miekkie zawieszenie przyjenie kolysze. Zeby tylko nasze drogi byly w lepszym stanie. Bardzo wygodny mozna smialo podrozowac baaardzo daleko robiac przerwy tylko na tankowanie. Duuuzo miejsca dla wszytskich. JEzeli ktos zastanawia sie nad zakupem wiekszego auta, naprawde polecam. Autko jest wspaniale. Szkoda sprzedawac za marne 60 000PLN.
Praca silnika jest naprawdę cicha, dobrze sie wkreca w obroty,
Nic nie czuc jak biegi sie zmieniaja. Widac to tylko na obrotomierzu.
VSA robi swoje
To dziwne, ale jezdze nia prawie 3 lata, nie mam czujnikow cofania i jeszcze nie zdarzylo mi sie w kogos lub w cos udezryc. Kwestia przyzwyczajenia przy parkowaniu. POLECAM ZAWSZE TYLEM
Amerykan - chodzi zeby bylo wygodnie
Nagrzewa sie szybko. Przy nawiewie na przednia szybe plus za to ze dmucha rowniez na boczne przednie szyby. Odporawuje MOMENT. Ogrzewanie - szkoda ze kierowca lewa noge musi chowac gdzies pod siedzenie. W zime zimno. Poza tym w aucie mozna naprawde dostosowac temp wgswojego upodobania. Kierowca sobie a paszerowie z tylu sobie. Super
Znakomita naprawde ZNAKOMITA.
Mam wersje LX - podstawowa. Tutaj ogumienie jest BRIDGESTON ktore jest nieporownywalnie cichsze od MICHELLIN\'a bedacego na wyposazeniu wyzszych wersji
Nie liczylem, bo po co psuc sobie radosc z prowadzenia takiego auta. Pali bo musi. Wazy prawie 2 tony wiec V6 musi jakos to ruszyc. Jest to van ten typ tak ma.
Zaplacilem za niego 3 lata temu 90 000 PLN - nowka z salonu!!! Plus tylko transport. Zwolniony od podatku, cla i akcyzy. Za takie pieniadze, .... to naprawde BARGAIN !!!!
Duzo by pisac o drobiazgach na plus. Wymienie te ktore mi sie podobaja: - fabryczne radio, glosniki super brzmia, - opuszczane elektryczne szyby w drugim rzedzie (inne modele z tej klasy posiadaja tylko \"wenty\" w trzecim rzedzie latem TRAGEDIA) - momentalnie poprzez zlozenie 3ego rzedu siedzen otrzymujemy polciezarowke, - duzo schowkow (miedzy kierowca i pasazerami w podlodze mozna schowac, ... duzo rzeczy gasnice trojkat i inne szpargaly), - wyrozniajacy sie wsord tlumu VW, AUDI, BMW
- 2 rzad siedzen nie chowany w podloge - brak silnika diesla w ofercie, - silnik VTEC nie lubiacy LPG (szkoda), - krotka zywotnosc pompy od wspomagania, - brak fabrycznego tylnego swiatla przeciwmgielnego (czepiaja sie na przegladzie no i dla wlasnego bezpieczenstwa) - wymiana przedniej zarowki !!!! - towar majacy malo zwolennikow, ciezko sprzedac, ale niech inni nam zazdroszcza. 60 000 PLN za takie auto to naprawde malo w porownaniu co mozna za 60 000 PLN kupic w takiej
Dziennik kosztów dla Honda Odyssey III 3.5 V6 252KM 185kW
16,2