Oceny Hyundai Atos – wybierz generację

Najnowsze oceny Hyundai Atos

3,7
~boski enrike
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Trwałość. Mam 14 letniego atosa (11 lat u mnie) w tym 11 lat z LPG: 130 tys.km na LPG.generalnie dobre auto miejskie, małe, zwinne, mało awaryjne, choć w piątym roku od produkcji przerdzewiał mi wahacz, musiałem go calkowicie wymienić. Ponadto co 4 lata pękają sprężyny w tylnym zawieszeniu, ale kupuje tanie zamienniki, wytzymują tyle co oryginały. Silnik mało awaryjny w sumie nie miałem żadnej usterki silnika przez zały czas. Wbrew pozorom...
3,3
~Alb
Hyundai Atos II
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Był to mój pierwszy samochód w 2010r wybrany jako kompakt na miarę moich gabarytów 203cm i pod tym względem sprawdzał się świetnie. Nie mniej jednak okazał się ten samochód dość nie trwałym, oraz w moim przypadku skoczyło się na uszkodzonej uszczelce pod głowicą ✖️
4,1
~Marta Grzebuła
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Lubię go, nieźle się sprawuje, koszty utrzymania do strawienia, naprawy tanie, wniosek ten wypłynął po rozmowie z mechanikiem który zaraz po zakupie go obejrzał. Atosik jest jak dla mnie super, praca dom, praca to w sam raz dla mnie autko. W trasie tez dał radę. Nie jest to król szos, ale daje radę. reasumując jestem zadowolona z zakupu.
~radek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
TO auto to pomysł mojej żony i właściwie jestem teraz za, często go zabieram jak muszę wyruszyć w miasto, miejsce parkingowe znajduje bez problemu,do tego wspomaganie no i skrzynia automatyczna-super, nie jest to wyścigówka, ale nie po to się kupuje tak małe auto. sam mam dużego vana i to auto do jazdy miejskiej zdecydowanie za duże. Póki co z Atosa jestem zadowolony
~wojtekcs
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko super, polecam. Przejechalem 160kkm i co prawda byl problem z uszczelka pod glowica (gdzies przy 112k), ale jak na 160k to raz mozna wymiecic uszczelke. Autko smiga na gazie i pali okolo 7 litrow
~tomecom@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo pozytywne auto, które zadowoli wielu użytkowników. Niestety spalanie okazało się dla mnie wyższe niż przewidywałem, a \"wyjące\" ssanie kłopotliwe zwłaszcza podczas porannego wyjazdu zimą, gdy silnik jest wyziębiony. Dodatkowo wtedy wzrasta zużycie paliwa. Mimo wszystko nie mam zamiaru zmieniać auta pomimo 11 lat użytkowania. Jest niezwykle pakowne, zwłaszcza po złożeniu tylnych siedzeń. Idealne dla młodego kierowcy.
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos
7,2
~emce@mmj.pl
Hyundai Atos II
Hatchback 1.1 i 12V 59KM 43kW
Zgrabny i oryginalny samochodzik za rozsądną cenę - nie zamieniłbym go na nic innego. DOtychczas nie miałem zaufania do koreańczyków, ale to auto podbudowało moją wiarę w południowokoreański przemysł motoryzacyjny.
3,6
~qrecky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochodzik bardzo dobry, typowe autko miejskie na trasie zubożały komfort daje się we znaki i jazda dalej niż 200 km jest już uciążliwa co do ekonomii jest super pali malutko w granicach od 4,5l. - 5,5l. paliwa dosyć przestronny jak na małe autko. Ogólnie zasługuje na 4-
~Kuba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na cenę samochód bardzo dobrze się spisuje. Idealny do jazdy w mieście, zwinny, dynamiczny, niewielkie gabaryty pozwalają dobrze radzić sobie w korku i parkować bez większych problemów. Jest kilka mankamentów ale ogólnie polecam.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Podoba mi się, jest słabo wyposażony (przynamniej mój), ale jeżeli ktoś nie ma dużych wymagań, to może być. Idealny do miasta, dynamiczny. Ma twarde jak kamień plastiki, to chyba największa wada, ale za te pieniądze nie znalałbym lepszego auta. Całkiem spory bagażnik, no i 5 drzwi.
Hyundai Atos