Oceny Hyundai Getz

Oceny Hyundai Getz – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Getz

~Reyert
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód mam od roku. Ogólnie trafiłem na ukryty bubel, ale starałem się ocenić nie biorąc pod uwagę usterek z jakimi kupiłem auto. A trochę ich było. Pęknięty katalizator, zatarta sprężarka klimatyzacji, nie działający czujnik ABS i rdza ukryta pod marnymi zaprawkami, źle działający pływak w zbiorniku paliwa. Ogólnie jestem zadowolony, przejechałem prawie 15000km, na spalanie narzekać nie mogę, nie jestem zawalidrogą ale jeżdżę płynnie jakieś...
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Największymi atutami tego auta są cena i niezawodność, a po liftingu całkiem przyzwoity wygląd. W środku plastik jest nieładny, kojarzący się z tandetą. Ale jest dokładnie tak, jak piszą w katalogach aut używanych - tu oszczędności robiono z głową. Czyli trochę pożałowano w kabinie, ale mechanicznie nie ma za to żadnych zastrzeżeń i auto powinno jeździć i jeździć, dopóki go rdza nie zeżre. Bardzo dobry wybór na auto dla kobiety, na zakupy i do...
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dziadkowóz, który spełnia moje oczekiwania prawie w 100%, tj. spokojny przejazd z punktu A do punktu B bez żadnych emocji, doznań z jazdy, prestiżu marki i modelu itp. Samochód dla ludzi, którzy świadomie decydują się na budżetowy samochód stawiając praktyczność, niskie koszty utrzymania na pierwszym miejscu. Nie polecam osobom, które mają wyższe wymagania odnośnie komfortu, wygody, mocy - szkoda waszych nerwów ; )
~Dawid
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W tamtach latach Koreańczycy zrobili małe auto o parametrach średniego. Dzisiaj byloby to nie do pomyślenia. Nowsze auta tej klasy mają bardziej dziadowskie plastiki, siedzenia, krótsze biegi itp. Świetne auto do miasta, w trasie też daje radę. Wygodne siedzenia, sprawny silnik, niska masa, twarde zawieszenie. Lubię jeździć tym autem. Zachęca do szybkiej jazdy
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem 3 właścicielem, kupiłam z przebiegiem 75000; gdybym nie dodała dodatkowych głośniczków, podgrzewanych lusterek bocznych; to tylko normalne przeglądy, wymiana opon,olej, benzyna, mycie i wciąż jężdże, znakomity w trasie, zwrotny, szybki, świetnie parkuje się; dla mnie super autko
3,7
~kierowcagetza
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Samochód jest dobry do miasta. Dla osoby ceniącej niezawodność i tanie koszty utrzymania strzał w dziesiątkę. Mankamentem samochodu jest Korozja która dotyka nadkola oraz klapę, wysoki hałas w środku, niski komfort jazdy na poziomie golfa 3.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~MrWhite
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Małe zwinne autko, idealne do jazdy po mieście. Dobrze się prowadzi, a 97 KM pod maską z łatwością radzi sobie z tym autkiem. Łatwe do parkowania, w miarę wygodne. Miejsca w środku też wystarczająco, jakość na dobrym poziomie. Z wad to trochę za wysokie spalanie jak na takie małe auto, w okolicach 7L i to w cyklu mieszanym.
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Oryginalny i ciekawy wygląd (wersja lift). Dobrze zorganizowany kokpit (schowki, zegary). Sporo jak na ten segment miejsca z przodu (kierowca). Ogólnie auto godne polecenia. Mało awaryjne mechanicznie i elektrycznie. Do silnika nie ma co się czepiać 1.1 66 KM w tym samochodzie to dużo naprawdę dynamiczny i nie trzeba go cisnąć (jazda miejska i mieszana).
~Joozek
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Pozytywnie mnie zaskoczył zrywny silnik, dobre wyciszenie. Niestety kokpit nie jest ładny. Ten samochód który oceniam to była służbówka. Pytanie czy bym go kupił ? Oczywiście ! kupiłem automat 1.4 benzyna i jestem zadowolony.
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
To jest uzupełnienie oceny - po 5 latach. Z biegiem czasu moja opinia o aucie zdecydowanie się poprawiła. Jest absolutnie niezawodne. Zaliczyłem tylko jedną awarię (o której dalej). Spalanie trochę spadło.