Hyundai i20 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Hyundai i20

lista silników Hyundai i20

Oceny Hyundai i20

4% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 15.09.2012 19:45:59 przez

i20 jest moim autem służbowym i choć nie jestem ph, to przez ponad rok prawie 50tys km nabiłem, więc mogę się pokusić o ocenę. Generalnie jest dobrze i mimo początkowej niechęci do hyundaia po roku się do niego przekonałem. Gdyby tylko nie ten środek...Marny srebrny plastik wygląda tandetnie, choć spasowanie to I liga. Plastiki na boczkach, na schowku łatwo się rysują, no i najgorsze są te całe plastikowe obicia drzwi. Widać trochę oszczędności np w bagażniku i w materiałach obiciowych. Niezrozumiały jest brak elektrycznej regulacji lusterek. To "coś" czym się je ustawia jest gorsze niż 126p! Silnik trochę paliwożerny jak na małą pojemność, ale osiągi są ok. No i najważniejsze: żadnych usterek, nawet najmniejszych. Mamy w firmie kilkanaście i20 oraz i30 i nie było z nimi problemów, co w przypadku Fabii nie było takie oczywiste. Uwaga tylko na sprzegło, bo nie są one najtrwalsze.

dodano 23.12.2010 09:46:39 przez

A teraz napiszę co mnie denerwuje: 1. CD nie odtwarza mi większości formatów mp3 ani pirackich płyt 2 brakuje podkładki na nadkolu pod lewą nogę kierowcy. Wykładzina się przez to brudzi. 3. brzęczyk niezapiętych pasów, który piszczy nieprawdopodbnie i nie chcą mi go wyłączyć. 4. Zagłówki w fotelach uniemożliwiają wygodne oparcie podczas długich tras 5. Fatalne opony, doradzam zainwestować 800 zł a poczujecie róznicę 6. drogie części i praktycznie brak zamienników.! Uważam, ze jest to największa wada tego samochodu! Ogólnie oceniam samochód bardzo dobrze i jestem nim mile zaskoczony (podobnie jak i ci którzy go testowali w różnych auto-magazynach). Mam nadzieję, że auto nie będzie bardzo drogie w eksploatacji (części) i w serwisie.

dodano 15.03.2011 10:15:20 przez

Jest dobrze, ale do ideału trochę brakuje. Gdyby Hyundai poprawił drobiazgi byłby idealny samochód klasy B+. W mojej ocenie samochód bardzo podobny do Skody Fabii, ale w interesującej mnie wersji był trochę lepiej wyposażony, trochę tańszy i w dodatku ciut przyjemniejszy w prowadzeniu. Dosyć zgrabne połączenie przeciwieństw: wysoka pozycja za kierownicą, spory prześwit a jednocześnie sportowy pazurek. Parametry silnika na papierze wyglądają średnio, ale w połączeniu z niską masą własną samochodu (970kg) mamy dość dynamiczny subkompakt. U mnie pełni rolę samochodu rodzinnego. Można sporo spakować, a jednocześnie nie przeżywać stresu na ciasnym parkingu.

dodano 31.12.2012 21:09:13 przez

Dalej uważam, że to był doskonały wybór do miasta. Nie ma żadnego powodu, aby myśleć o zmianie auta. Ważnym kryterium mojego wyboru były dobre wyniki testów zderzeniowych oraz elementy bezpieczeństwa (6 poduszek, ESP). Nie spodziewałem się cudów, ale auto zaskoczyło mnie "na plus". Kryterium tzw. "prestiżu" jest dla mnie nieistotne - to w końcu przedmiot użytkowy i jako taki zdaje dobrze egzamin. Nic się nie psuje, pali nie za dużo, dobra widoczność, nic specjalnie nie irytuje,łatwa wymiana żarówek. Po zainwestowaniu w dobre opony (wolałem nie eksperymentować z oryginalnymi koreańskimi) trakcja jak najbardziej w porządku.

dodano 15.02.2013 16:56:30 przez

Kupując ten samochód myślałem,że będzie mi służył dobre parę lat jak moja stara Polówka.A tu proszę klapa już malowana,niby problem z klamkami załatwiony ,ale według mnie to serwis wyeliminował szkodę a nie przyczynę i obawiam się za za jakiś czas to się powtórzy.Jakoś plastików jest żenująca,wszystko skrzypi po 2 latach i przejechaniu 30000tys km.Słaby lakier mam już dużo drobnych rys.Spalanie też jest za wyskokie jak na samochód miejski(nie mam ciężkiej nogi)no i muszę sprawdzić sprzęgło bo mam wrażenie,że się ślizga.

dodano 21.05.2009 21:56:43 przez

Wcześniej jeździłem Fiestą dieslem rocznik 2006. Auto awaryjne i przy i20 po prostu prymitywne. Pracuję jako PH także samochód mogę ocenić obiektywnie ponieważ spędzam w nim naprawdę sporo czasu. i20 ma dosyć plastikowe wnętrze ale jego walory użytkowe i ergonomia są wg. mnie na 5. Bardzo wygodne twarde fotele, prosta intuicyjna obsługa, dobra mechanika. Hyundai pozytywnie mnie zaskoczył.Naprawdę dobre auto. Myślę że lepsze od Skody którą jeżdzą moi koledzy.

dodano 11.07.2012 11:38:45 przez

Auto kupiłem w VIII 2010 i jestem stałym bywlacem serwisu. Już po zakupie zauważyłem wadliwe szycie tapicerki fotela po kilku miesiacach doczekałem sie wymiany. Po roku pojawiła się rdza na tylnej klapie. po półtora roku zauważyłem wyciek płynu chłodzącego i mimo dwóch wizyt w tej sprawie i wymiany pompki na nową problem nie zniknął i muszę udać się na 3 wizytę w tej sprawie. Serwis hyundaia jest naprawdę kiepski, nie wiem może dopiero się uczą.

dodano 15.06.2012 18:17:49 przez

Są poważne wpadki tak jak ta z klamkami, które obcierają lakier, jak i we wcześniejszej fazie produkcji rdzewiejące klapy bagażnika. Ale podobno już się z problemem klap uporali. Przynajmniej tak deklarują. Mimo małego przebiegu (niecałe 8 tys. kilometrów), już wszystko wewnątrz trzeszczy, stuka, piszczy. Nie budzi to zaufania do marki, a wręcz przeciwnie. Zniechęca. No i ten fatalny lakier. Całokształt oceniam jako bardzo przeciętny.

dodano 11.06.2011 18:52:27 przez

Dobrze choć zdecydowanie Skoda Fabia była lepsza pod każdym względem. Gdyby poprawili srodek, zadbali o szczegóły typu kluczyk (jak w fso), to byłoby bardzo dobrze. i20 umieszczam pomiędzy skodą fabią a toyotą yaris (podobne gabaryty, ale jeszcze gorszy środek, dramatycznie ubogie wyposażenie). Na pewno i20 jest lepszy od wynalazków typu opel corsa czy ford fiesta (konsola wykonana chyba ze źle zmielonych plastikowych butelek).

dodano 01.11.2009 20:06:13 przez

Samochód całkiem fajny, ale nie bez wad: - trzeszczące plastiki deski rozdzielczej (może mam pecha bo czytałem testy i ta wada nie występowała) - za mocno wystające do przodu zagłówki (przez to głowa musi być lekko pochylona do przodu) - brak przyciemnianych szyb poniżej wersji comfort i brak możliwości dokupienia takiej opcji oddzielnie - słaba jakość platików i materiałów siedzeń, chociaż nie we wszystkich miejscach

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Hyundai i20, oglądali także

Dowiedz się więcej o Hyundai i20

Przeczytaj o Hyundai i20

Hyundai i20 - dobry nauczyciel jazdy za kółkiem
Hyundai i20 - dobry nauczyciel jazdy za kółkiem Zastanawiacie się pewnie czemu akurat ten model jest odpowiedni dla początkujących kierowców? Tego nie wie nikt, ale wiadomym jest, że nowy Hyundai i20 w wielu województwach zastąpił dotychczasowe oficjalne samochody egzaminacyjne WORD-ów. Spowodowało to wysyp takich "eLek", w których wielu chętnych uczy się motoryzacyjnego rzemiosła.

Hyundai i20 - zobacz filmy

Hyundai i20 - 4 zalety i 4 wady
Hyundai i20 - 4 zalety i 4 wady W drugim filmie z cyklu Zalety i Wady prezentujemy Wam miejskie auto Hyundai i20. Zapraszamy do oglądania, komentowania i sugerowania dalszych zmian w koncepcji naszego nowego cyklu.

Hyundai i20 54