Oceny Hyundai i30 I CW Facelifting

Oceny Hyundai i30 I CW Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai i30 I CW Facelifting

~bete
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Udany, solidny samochód, bezawaryjny, poza drobnymi sprawami. W dodatku bardzo ekonomiczny (4,4 litra na trasach osiągalne, 4,8 l na trasach standardowo, w mieście 5,5-6) i niedrogi w naprawach. Przy 204 tys. km nie bierze grama oleju, bardzo trwały silnik na łańcuchu rozrządu. Sprzęgło fabryczne wymieniałem dopiero przy 180 tys. km, fabryczną przekładnię kierowniczą regenerowałem przy 204 tys. km. Ogólnie bardzo polecam.
~Marcin
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Kupiłem autko w Chemitz za €4500. Bezwypadkowy. Jestem drugim właścicielem. Przebieg 150 000, 6 biegów, tempomat, podgrzewane siedzenia z przodu, skóra na siedzeniach,czujniki parkowania... Ma dużo miejsca w środku. Wygodne autko. Zrobiłem nim dopiero 5000 km przez 5 miesięcy ale jestem bardzo zadowolony.
~Rafał
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Samochód posiadam od lilku miesięcy. Silnik 1.4 nie jest tak oszczędny jak myślałem. Na plus jednak jest jego elastyczność. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to pewnie byłby to i30 CW ale raczej z silnikiem 1.6
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Na pewno nie jest to najlepszy kompakt ale kupowałem to jakie drugie auto na lokalne jazdy. Zdecydowałem się patrząc się na cenę do wyposazenia i do rocznika (kupilem 2 latka). Dobry silnik CRDI, duzo miejsca, bardzo dobre wyposazenie jak na kompakta. Natomiast widać "oszczednosc" w produkcji auta - slabe wygluszenie oraz cienkie (na razie nie rdzewiejace) blachy.
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Samochód można śmiało uznać za udany. Wszystko działa sprawnie, wygląda nienajgorzej, jest bardzo ekonomiczny i nie wymaga napraw. Zapewnia wygodne podróżowanie dla 5 osób na średnio długich trasach.
~toom
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
w sumie auto poprawne, jednak nie należy spodziewać się nie wiadomo czego, na początku z racji czułego hamulca i sprzęgła wymaga od kierowcy większego przyzwyczajenia, dosyć dobre materiały w środku, ergonomia i duża przestrzeń dla pasażerów, jak na to co oferuje za taką cenę nie jest źle. Ciężko powiedzieć czy kupiłbym ten model jeszcze raz możliwe że tak
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW Facelifting
5,8
8,6
~marian_wierny_kibic
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Za te pieniądze niczego lepszego na pewno się nie kupi. Niedowiarkom proponuję przyjrzeć się dokładnie wszystkim elementom wyposażenia Hyundaia i konkurencji. Hyundai przewyższa ja pod wieloma względami.
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jeśli ktoś szuka auto do poruszania się zarazem po mieście i trasie to może znaleźć w I30 to czego szuka, bo za rozsądne pieniądze dostaje ekonomiczny samochód na benzynę, nieźle wykończony i z dużą przestrzenią w środku jak 4,5 m auto i dość zwrotny jak na swoje rozmiary, zawsze znajdą się jakieś niedoróbki, ale które auto ich tak naprawdę nie ma
~Kobra
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Niedrogie w utrzymaniu, a co najważniejsze Bezawaryjne!
3,4
~Jerzy B.
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Słabo wyciszona kabina ,przy przebiegu 65000 km wyciek ze skrzyni biegów do sprzęgła, wymiana wahacza, a także poduszek silnika.
Hyundai i30 I CW Facelifting