Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV

Wiesław, 13 lat temu
Silnik Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Rok produkcji 2010
Hyundai ix35 SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Karoseria : Zwraca uwagę na ulicy.
Uważam, że za tą cenę auto jest niemal perfekcyjne. Materiały wykończeniowe są poprawne. Zasiadając do auta ma się wrażenie prowadzenia auta wyżej klasy. Jeździłem wcześniej też Kugą. IX25 bije go na głowę.
Powiem wam, że moim poprzednim autem była Skoda Superb z silnikiem diesla. Wiadomo, że diesel a benzyna to 2 różne światy. Moment inny, inna specyfikacja. Przeczytałem na forum, że silnik jest cieniutki, że nie nadaje się do tego auta. Po Przejechałem już autem 15 000 km i musicie wiedzieć, że to bzdury. Jazda benzyną wymaga wkręcania auta na obroty a wtedy jest ok. Dynamika jest przyzwoita. Wyprzedzanie jest przyjemne. Moc jest. Silnik oceniam bardzo dobrze. Pamiętajcie to benzyna a nie diesel. Obroty panowie, obroty.... Silnik na wolnych obrotach cichutki. Na obrotach elegancko mruczy. Drodzy czytelnicy nie dajcie sobie wmówić, że ten silnik nie jedzie, bo to jest całkowita nie prawda. Jak ktoś kupuję benzynę i zmienia bieg przy 3 tys. obrotów to wszystko jasne. Jeżeli komuś nie podoba się spalanie proponuję zauważyć jakie wymiary ma ten samochód. Jeżeli spalanie jest dla was za duże kupcie Dacie Logan 1.1 spali mniej. Mam 55 lat kilka autek już zajeździłem więc wiem co piszę.
Biegi wchodzą precyzyjnie. Krótki skok lewarka.
Zawieszenie jest zestrojone średnio twardo. Na nasze drogi jest niemal idealne. Pracuję cichutko.
Widoczność z przodu super. Z tyłu mam czujniki. Dodatkowy dach panoramiczny robi swoje.
Doskonale.
Super.
Ok
Cisza, przy 150 km/ można rozmawiać przez telefon, słuchać cichutko radia. Lepiej niż w Skodzie
Tutaj wszystko zależy od stylu jazdy. Spalanie od 9 do 13 l zależy jaki styl jazdy preferujemy. Benzyna jednak jest dużo tańsza co przy moich przebiegach około 15 tys. na rok wybór benzyny jest rozsądny.
Nic dodać nic ująć.
Zero usterek