Oceny Hyundai Matrix 1.5 CRDi 82KM 60kW 2001-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Matrix 1.5 CRDi 82KM 60kW 2001-2005

~Piotrek
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Samochód praktyczny i wyróżniający się w tłumie. Nadwozie zaprojektowane przez włoskie studio Pininfarina. Dużo przeszklonych powierzchni, widać wszystko dookoła. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą. Stosunek cena/jakość rewelacyjny. Już takich nie robią. O wiele lepszy niż Opel Meriva czy Ford Fusion. Prosta budowa, mało elektroniki. Dużo schowków. Następca IX20 to już nie to :( Jak cieszyć się długo tym autem - wymieniać rzeczy...
~Michał z Wrocławia
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Daję ocenę dobrą ponieważ wszystko może być lepsze szczególnie w samochodach średniej klasy nie umiejszając jego walorom.Dla mnie osobiście auto fantastyczne:ekonomiczne, szybkie, pakowne, wygodne i niezawodne z zaskakująco wieloma dobrymi rozwiązaniami np.ilość schowków,funkcjonalność.To mój pierwszy Koreańczyk.Kupił bym go jesze raz,ale że mi się polepsza to będę celował w Santa Fe.Podsumowując to muszę powiedzieć że bardzo lubię tego...
~Albin
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Super autko, szczególnie gdy się weźmie cenę za jaką można kupić używanego Matrixa. Jeżdżę nim już lekko ponad rok i jak na razie w niczym mnie nie zawiódł. Jedyna usterka to zapiekająca się tylna wycieraczka szyby.
~Ben.
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Auto rewelacyjnie funkcjonalne około 30 schowków.Przewoziłem płyty meblowe 2,5mX 0,7 przy zamkniętym bagażniku.Zawieszenie przyjemnie sztywne-przewidywalne.Dotąd jeżdziłem VW nami myślałem że nie ma nic praktycniejszego na świecie a tu koreaniec rewelacja.
4,1
~cyzyk@o2.pl
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
autko jest fajne, dużo schowków, wnętrze przestrzenne nawet dla wysokich osób, poprostu samochód rodzinny, silnik 1,5 SRDI 82KM trzy cylindrowy jak się depnie to myslisz że te parametry są za małe, przyspieszenie OK, mogło być troszkę ciszej, dobrze pomyślany, wysoko się siedzi, fajny komfort jazdy. Drogie części, samochód na polskim rynku od 2004r, problem np. jest dostać filtr oleju normalnie w sklepie. Ogólnie jestem zadowolony.
~katarzyna_kliszewska-Świstak
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Autko wcale nie takie małe na jakie wygląda. Bardzo niskie zużycie oleju. Elektryka lekko szwankuje.

Usterki Hyundai Matrix

Hyundai Matrix – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jan
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Autko pakowne, zwrotne i całkiem przyjemne w użytkowaniu. Obraz psuję tylko trochę hałas silnika, no i nie najlepszy (fabryczny) zestaw audio.
~ZWIERZAK
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Godny polecenia. Niezawodny, oszczędny i rodzinny samochód. Mój następny, też będzie Matrix, szkoda tylko, że nowszego modelu nie sprzedają w Polsce. Albo może ix30, większy brat
~Wojti
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Jako główny samochód w podróżującej bardzo dużo 3-5 osobowej rodzinie - nie do pokonania!
~ewelina :)
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
jest to super samochod niby maly ale za to ile miejsca w srodku, jak na ten niewielki silnik i 3 cylindry niezle ciagnie do przodu