Oceny Hyundai Santa Fe I 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW 2000-2006

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe I 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW 2000-2006

4,1
~Klaudia
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto na sprzedaz na moim ig!
4,1
~Klaudia
~Michał
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Szukałem większego auta typu SUV lub terenówka za rozsądną kwotę. Po długich poszukiwaniach padło no Santa Fe i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Autem podróżuje się bardzo komfortowo, widoczność doskonała, duży plus za pojemność wnętrza, mega wygodne fotele i dobre wyposażenie. Silniczek wbrew pozorom oszczędny po zainstalowaniu LPG jeszcze bardziej :)
~climton
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
auto posiadam od niedawna, w przyszłości zweryfikuję i dodam kolejne opinie, na chwilę obecną jestem z auta zadowolony
~Artur
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Trochę za słaby do tej masy, spory apetyt na paliwo (ale LPG rozwiązuje problem) (Silnik)
~Kulomiotev
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Części tanie. Posiadam dwa lata, dbam o swoje i jest nie zawodne. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~thompson
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
jestem pod wrazeniem tego autka
~aniasanta
~Damian
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
działa poprawnie szkoda że nie zrobili nawiewu na tył... (Wentylacja i ogrzewanie)
~pol
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
mieszkam za oceanem i obserwuje naszych szpanerow z bmw x5 i z mercedesami ML-tutaj uzywane sa dosyc tanie porownujac z Europa.No niestety ale co miesiac to oni jezdzili do serwisu,teraz jak nie ma gwarancji tojuz ich nie jest stac na wizyty doASO Mercedesa cz BMW.Ja jezdze tylko po wymiane starego oleju i filtra dwa razy na rok i to wszystko.Moi znajomi tez to samo.Zero najmniejszych problemow.Leje benzyne,plyny i zawsze do celu w dosc duzym... (Stosunek jakość/cena)