Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 2001-2006 - Oceń swoje auto

Oceny Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 2001-2006

Podobnie jak w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 28.02.2010 17:55:03 przez

ZANIM "NIE KUPISZ" PRZECZYTAJ. Witam wszystkich tych co już posiadają ten niedoceniany samochód oraz tych co zastanawiają się nad zakupem. Postanowiłem ponownie wypowiedzieć się na temat mojego autka oraz, co może nie leży w naturze polaka, podzielić się swoją radością. Tegoroczna zima pozwoliła mi przetestować auto na różnych nawierzchniach i drogach, i co powiem to powiem :-), nie jeździłem innymi suv-ami ani terenówkami ale wiem już jedno to autko nie raz już mnie zaskoczyło - oczywiście pozytywnie, Zaspy, śnieg, lud czy woda to żaden problem. Często jeździłem leśnymi drogami i nie raz, nie dwa wpadłem w zaspę po pas, to z drogi udało mi się zjechać i po polu kroczyć bo zwalone drzewo drogę zagradzało, a i na asfalcie dziur u nas dostatek co nie jednemu sen z powiek spędza. Mógłbym jeszcze pisać ale kto to zechce czytać? Powiem jedno jeżeli jeszcze nie kupiłeś tego auta to nie zastanawiaj się dłużej, oczywiście można kupić merca lub innego suv-a ale nie za taką kasę.

dodano 29.03.2010 14:00:23 przez

Bardzo dobry samochód! Nie mam sumienia go zmienić choć nie jeżdżę dłużej samochodem niż 1 rok.! Ostatnio maiłem propozycje sprzedaży go i to za cenę o 3 tyś. wyższą niż kupiłem, ale moja żona ( na całe szczęście ) nie chciała się zgodzić. Powiedziała że nigdy go nie sprzeda bo tak wygodnego i fajnego samochodu nie mieliśmy. :) Naprawdę nie ma się czego przyczepić... Życzę każdemu żeby był tak zadowolony z samochodu po zakupie i eksploatacji!

dodano 04.08.2012 16:10:52 przez

Witam. Swoje Santa Fe 4 WD + skóry itp. posiadam od 4 lat i jestem zadowolony. Uważam, że jego drobną wadą nie wiem, czy można to tak nazwać,jest brak możliwości odłączania napędów.Jednak ogólnie oceniam samochód bardzo pozytywnie . Dodatkowo mam pytanie do użytkowników forum, czy jest możliwe zakupienie samych pierścieni do ABS, dokładnie z 54 zębami.Bardzo proszę o info. Pozdrawiam i polecam Santa Fe 4WD.

dodano 04.02.2008 19:54:15 przez

Podchodziłem do tego auta "z dużą dozą nieśmiałości", bo to przecież koreańczyk. Teraz mogę śmiało powiedzieć że nie ma się czego obawiać - autko nie porywa wyglądem (to rzecz gustu), ale praktycznie nie ma słabych punktów. Jeśli tak się będzie sprawować jak teraz, to pewnie moim następnym będzie Santa Fe II.

dodano 14.03.2010 19:18:36 przez

używam auta dziennie w pracy jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się głośny w środku ale to może dlatego niej jeździłem osobowym. bardzo przestronne auto o wielu zaletach mało wad poza usterkami (wydaje mi się że poprzedni właściciel po prostu zaniedbał to auto)

dodano 22.06.2009 16:49:45 przez

Bardzo wygodny, pojemny wózek. Niestety kupując używkę trzeba się liczyć z kosztami serwisu. Naprawy ze względu na konieczność sprowadzania części nie odbywają sie od ręki. Jak się nie ma innego auta w zapasie to może być problem.

dodano 10.03.2003 07:13:29 przez

Auto jest przestronne ,wygodne i szybkie ! potrafi pojechac prawie 200 km/h !!! Naprawdę b.śiwetne auto i szkoda że tak mało w Polsce popularne.W Europie jest b.znane,popularne i cenione a w USA to hit sezonu od trzech lat.

dodano 25.12.2010 19:27:34 przez

Samochód ogólnie zasługuje na ocenę dobry+ :) jestem nim pozytywnie zaskoczony. Sprawuje się zadowalająco w mieście i nader dobrze w terenie (błoto, woda, dziury, śnieg na wysokośc maski - super!). Szczerze polecam!

dodano 19.06.2009 10:33:34 przez

auto kupiłem nowe z salonu, gdyba nie problemy ze skrzynią biegów moja ocena byłaby wyższa, bo jest to fajne autko jednak ta skrzynia ..... dwa razy juz ją naprawiałem i troche mnie to kosztowało zwłaszcza czasowo.

dodano 20.06.2011 23:48:48 przez

nie polecam tego auta , nigdy więcej hyundaia ! złom typowa, skarbonka, naprawiając kolejną usterkę zastanawiasz się co będzie następne, najlepiej pozbyć się i zapomnieć że coś takiego jak HYUNDAI istnieje

Demonstracyjny Infiniti FX30D S Pre

Demonstracyjny Infiniti FX30D S Pre

Rocznik: 2013. Przebieg: 32 200 km. Silnik: 3.0 238KM, diesel.

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Hyundai Santa Fe, oglądali także

Dowiedz się więcej o Hyundai Santa Fe

Przeczytaj o Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi - mierzy wysoko
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi - mierzy wysoko Nowy SUV Hyundaia czaruje linią nadwozia, przestronnością wnętrza oraz wyposażeniem. Zastrzeżeń nie mamy także do komfortu jazdy oraz pojemności bagażnika. Nabywca flagowego Santa Fe 2.2 CRDi będzie jednak musiał zaakceptować ospały zespół napędowy oraz wyśrubowaną cenę.

Hyundai Santa Fe - zobacz filmy

Hyundai Santa Fe - 3 zalety i 3 wady
Hyundai Santa Fe - 3 zalety i 3 wady W tym krótkim filmie bierzemy pod lupę największego SUVa Hyundaia - Santa Fe i wskazujemy jego największe wady i zalety.

Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 2001-2006 49