Oceny Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2008-2009

Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2008-2009 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2008-2009

~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Po jednym roku mogę już co nieco napisać o wrażeniach z użytkowania Sonaty. To jedno z najładniejszych aut, jakie kiedykolwiek wyszło! Jest niesamowicie wygodne i przestronne, pojemny bagażnik zadowoli niejednego i dobrze znosi LPG (warunek by montować instalację u wyspecjalizowanego gazownika). Sonatka idealnie sprawdziła się w podróży poślubnej- dystans 400 km pokonuje się miękko i przyjemnie jak na kanapie ;). Fakt że przy wyższych...
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Do Hyundaia Sonaty zawsze miałem szczególny sentyment. Jeżdżąc kompaktami, z zazdrością spoglądałem na koreańską limuzynę i jej masywne gabaryty. Wreszcie przyszedł moment na zmianę samochodu, czyli zaczęło się oglądanie różnych małych i dużych aut. Z czystej ciekawości wszedłem na stronę hyundaia i oczywiście kliknąłem na zakładkę z Sonatą, której sylwetkę trochę zapomniałem (w końcu zbyt wiele ich po naszych drogach nie jeździ). Po...
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Auto niesamowicie wygodne i przestronne, silnik pracuje jak pszczółka, zawieszenie wytrzymałe i komfortowe.Jak każde auto ma też swoje wady.Silnik o mocy 164 KM, niestety przyspieszenie jest dosyć mizerne jak na te parametry.Trzeba "wajchować' do trójki żeby go obudzić.
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Auto jest już 8 rok w użytkowaniu. Nie wygląda jak Bmka albo merc, nie robi żadnego wrażenia, jest średnie , ale wstydu nie ma. Sprzedał bym , ale szkoda. Bo sie nie psuje, nie rdzewieje, nie maz nim żadnych problemów, wszędzie pojedzie, do sklepu i po autostradzie. Z gazem spalanie 11,5 litra.
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Według mnie to bardzo fajne auto. Jeśli ktoś nie ma kompleksów związanych z marką to będzie z tego auta zadowolony i to bardzo. Zresztą marka Hyundai tylko u nas chyba jest nie doceniana, podobnie przecież kiedyś wyśmiewano samochody z Japonii.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo udana limuzyna za relatywnie nieduże pieniądze. Dziwne, że tak niewiele ich jeździ po Polsce. Facelifting wniósł sporo zmian, wnętrze i konsola na poziomie aut niemieckich. Piękna sylwetka i linia nadwozia. Przyciąga wzrok.
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
9,5
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
doskonale to przesada , jest dobrze , będę porównywał do mojego poprzedniego auta Forda Mondeo MK III 2,0 TDCI 130 KM
~IziPizi
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Autko mam raptem od tygodnia, ale mogę śmiało powiedzieć, że jest to świetne autko - zarówno pod względem wyglądu, komfortu, jak i mechaniki.
~Rafał Kamiński
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Rozmiar prawie jak Audi A6 czy Mercedes E, cena kilkakrotnie niższa, cichy w środku.
~Damian
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Zimą średnio po mieście i na trasie 9,5 l LPG + 1,5 benzyny czyli łącznie 11l paliwa. Latem jest około 8,5 LPG i 0,5 l benzyny także w granicach 9 litrów paliwa. Pozdrawiam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting