Konkurs gokartowy - tydzień 3

Hyundai Trajet - Oceń swoje auto

lista silników Hyundai Trajet

Oceny Hyundai Trajet

1% lepiej niż w segmencie Vany (4,12)

dodano 10.03.2012 14:05:00 przez

Całokształt wypada raczej na korzyść Trajeta. Kupiłem go jako alternatywę do Sharana, wcześniej nie miałem zielonego pojęcia że istnieje coś takiego jak Trajet i raczej się nie zawiodłem. Duży rodzinny van, z całkiem żwawym silnikiem. Cena zakupu baaardzo przyzwoita 28 tyś za 4 letniego Vana. Samochód jest prosty do bólu, łatwy w serwisowaniu i dość niezawodny. Szczerze polecam niezdecydowanym - ważne żeby był "uszanowany" wtedy na pewno się odwdzięczy

dodano 03.03.2011 19:45:42 przez

Naprawde samochód godny polecenia, zwłaszcza cena jest doskonała w porównaniu z innymi autami o tych gabarytach.Dla rodziny i nie tylko idealny.Rozwiązania praktyczne i funkcjonalne,łatwy demontaż foteli i korzystanie z wszystkich urządzeń. Jeśli chodzi o nagłośnienie to zupełnie przyzwoite choć producent mógł dodać głośniki w środkowych drzwiach.

dodano 01.09.2010 20:42:14 przez

Super samochód za niską cenę. Bardzo dobry silnik, przestronne wnętrze, nie należy przejmować się koreańskim pochodzeniem i faktem, że samochód nigdy nie był oficjalnie jako nowy sprzedawany w Polsce. Denerwuje korozja niektórych elementów, ale w sumie za nim wyjdzie "dziura" minie wiele lat i samochód spełni swoje zadanie.

dodano 23.04.2011 08:13:53 przez

Samochód jest naprawdę wygodny, uniwersalny i w miarę ekonomiczny. Troszkę inny od Galaxy czy Sharana wzbudza ciekawość, nawet w tych czasach kilkakrotnie byłem pytany czy nie chcę go sprzedać :) Przy tym stosunkowo niedrogi w zakupie, trzeba tylko znaleźć uszanowany egzemplarz. Ogólnie - dobrze.

dodano 16.09.2009 23:32:02 przez

Wzięliśmy to autko ze znajomymi w wakacje z wypożyczalni by pozwiedzać Kretę "od kuchni". Po tak krótkim użytkowaniu ale za to dość intensywnym, zachęcił nas do siebie ilością miejsca, relatywnie wysokim komfortem, za to rozczarował słabym (jak na takie auto i 6 osób) silnikiem.

dodano 13.10.2012 20:39:51 przez

Wyjątkowa i niespotykana propozycja dla rodziny dwu i więcej osobowej. Dodatkowym atutem jest ogromna powierzchnia ładunkowa, którą otrzymujemy po wyjęciu dwóch rzędów foteli (niczym ciężarówka). Jego prosta i subtelna sylwetka także daje powód do dumy.

dodano 02.06.2012 21:14:12 przez

Bałem się kupna, ale jestem bardzo mile zaskoczony. Auto bardzo warte zakupu. Kupił bym go jeszcze raz stoją przed decyzją kupna. Dobrze wygląda, łatwo się prowadzi, jest przestrzenne, i bezpieczne. To czego oczekiwałem od rodzinnego auta.

dodano 08.11.2012 18:55:52 przez

fajne rodzinne auto bardzo durzo miejsca dla rodziny jak na diesla nawet dosc silny i szybki i ekonomiczny auto dla ludzi kturzy mają pieniądze na kosztowne naprawy oczywiscie jeśli akurat traficie na tak wadliwy przypadek jaki ja trafiłem.

dodano 25.09.2011 21:37:55 przez

szukałem duzego auta,wiecej niz kombi,zalezało mi na duzym bagazniku,idealne auto na wakacje,daje 4 za siedzenia,ciezko wyciaga sie ,jeden fotel wazy ok 25kg, do przezycia nie robie tego codziennie,szkoda ze zakonczyli prod. w 2007r.duzo

dodano 29.08.2012 07:59:04 przez

Auto doskonałe dla rodziny - na długie wyjazdy. Jeżdżę też po mieście - mułowatość silnika nadrabiam refleksem ;) Spragnieni super komfortu mogą spróbować dodatkowo wyciszyć komorę silnika. Jak ktoś chce VAN-a to ten się nadaje ;)

Demonstracyjny Suzuki Jimny Comfort FL

Demonstracyjny Suzuki Jimny Comfort FL

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 188 km. Silnik: 1.3 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Navara LE LEATHER PACK

Demonstracyjny Nissan Navara LE LEATHER PACK

Rocznik: 2013. Przebieg: 48 km. Silnik: 2.5 190KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Hyundai Trajet, oglądali także

Dowiedz się więcej o Hyundai Trajet