Oceny Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW 2005-2008

Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW 2005-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW 2005-2008

~Mirek
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Moze poprostu wymienie co mnie cieszy w tym Aucie. Wersja CRDi 2.0 150 KM (chyba rozniaca w turbinie, w porownaniu z modelami oferowanymi na polske). Regulowana kolumna kierownicy w 3 plaszczyznach. pogrzewane lusterka, przednia i tylnia szyba. regulowany kat nachylenia tylnej kanapy osobno dla kazdego z dwojki pasazerow, osobne lampy w kabinie dla pasazerow. Po zlozeniu tylnej kanapy ktora chowa sie do poziomu podlogi bagaznika mozna...
~eLPe
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Miałem go niestety krótko. Kupiłem we wrześniu 2021, a tata miesiąc później Touarega. W grudniu tata zmarł. Mając wybór w takiej postaci, padło na 3 litrowe V6 ze stałym napędem. Serwis w ASO do 2020 miał w tym swój udział. Lecz to nie tak, że Hyundai zawiódł. Oj nie! Chciałem go zostawić siostrze, a jej Corsę sprzedać. Niestety nie chciała tak wysokiego auta. Z mojej perspektywy to był udany zakup i będę go miło wspominał.
3,5
~Henio Kasiarz
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nigdy więcej Hyundaia w dieslu! Ogromne problemy z filtrem DPF i osprzętem (kupić czujnik różnicy ciśnienia w DPF to koszmar nie do dostania), w końcu został wycięty, problemy z zaworem egr, częste stuki i piski z układu hamulcowego (sprawdzane w dwóch różnych serwisach nie wiadomo z czego się biorą), słabo trzyma się drogi pomimo swoich wymiarów, ceny części wprost z kosmosu, nawet zamienników, mały bagażnik. Nie polecam!
~dzi
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
samochód z salonu 2008 rok. wysoki z napędem 4x4 (4x4 działa tylko do 40 km/h po przekroczeniu tej prędkości automatycznie się wyłącza) po lesie da się pojeździć, a i zaspy mu nie straszne. w środku plastikowy pod naciskiem deska rozdzielcza strzela łatwo się czyści ale takie plastiki to badziew. pozytywnie oceniam ten samochód.
~samar47
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Bardzo udany samochód, moim zdaniem Hyundai Tucson w niczym nie ustępuje najbardziej uznanym markom. Zastosowane w Tucsonie rozwiązanie napędu 4x4, w zupełności wystarca do pokonywania zasypanych śniegiem bardzo stromych podjazdów.
~pawel615@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
sterowania radiem w kierownicy,koła mogłyby być 17, sygnalizacji właczonych świateł, sygnalizacji nie zapętych pasów bardziej dokuczliwej,zbiornik paliwa mógłby być o conajmniej 20litrów większy, ale to drobiazgi ogólnie na razie jest OK.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
8,9
~bzarzycka@seznam.cz
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jak na razie idzie świetnie. Najlepsze rozwiązane jest przewożenie długich ładunków. Przy otwarciu tylnej szyby w drzwiach i złożeniu do przodu przedniego siedzenia można przewozić bardzo długie przedmioty lub spać w samochodzie.Podłoga jest praktycznie na tym samym poziomie.
~Bodzio
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jeden z lepszych samochodów jaki miałem. Padają tylko elementy eksploatacyjne.
2,8
~bartosz
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
auto interesujące,jednak parę szczegółów oraz serwis w Polsce zostawiają dużo do życzenia.
~usagi
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Świetne autko. Duże, komfortowe i wygodne. Dynamiczne i ekonomiczne. Daje poczucie bezpieczeństwa. Tylko bagażnik mógłby być większy (ma tylko 325 l !!!)
Hyundai Tucson I SUV