Oceny Infiniti G – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Infiniti G

~G
Sedan Facelifting 3.7 V6 320KM 235kW
Samochód w zasadzie bez wad. Mocny silnik, świetna skrzynia automatyczna, jakość wykończenia na niezłym poziomie. Wszystko czytelne i przyjemne w obsłudze. Duży komfort w długich trasach. Możliwość wyprzedzania w zasadzie w każdym momencie bez względu na prędkość z jaką aktualnie się poruszamy. Spalanie jak na taki silnik i tę moc normalne. W mieście Warszawa 13-14 litrów przy normalnej jeździe to standard. W trasie: autostrada 140 km/h...
~zadowolony
Sedan 3.5 306KM 225kW
mam wrażenie, jakby ktoś uszył "samochód na miarę". Uwaga - dodając opinię w systemie autocentrum nie ma możliwości wpisania prawidłowego oznaczenia silnika - w tym aucie jest silnik o poj. 3,7 litra i mocy 320 koni, a system narzuca oznaczenie 3,5 l 306 KM
~łukasz
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
To moja pierwsza ocena po 2500km od zakupu. Pierwsze wrażenia - REWELACJA ! Auto nietuzinkowe, przyciaga oko i cieszy wzrok bo do tego miało służyć. Mimo 9 lat wciąż wygląda świeżo. Mój jest wizualnie w stanie prawie jak nowy, technicznie w zasadzie też. Jazda to prawdziwa przyjemność, przyspiesza bardzo ładnie, podobno setkę zrobi w 5.8sek, 160 w
~Ifans.pl
Sedan 3.5 V6 280KM 206kW
Jeżeli chcesz byc oryginalny to bierz infiniti,nikt nie przejdzie,ani nie przejedzie obok tego auta obojętnie.Ludzie zachodzą w głowę co to za auto,i to jest najlepsze.Ogólnie z wyglądu Infiniti kosi konkurencję.
~Szymon
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
Czemu tylko \"dobrze\"? Bo... przede wszystkim za duzo pali i jednak nie jest rakieta ktora poradzi sobie z A5 3.0 quattro :(. Moze dlatego ze mam automat - moglem jednak kupic z MT. Jesli szukasz duzego i luksusowego coupe z mocnym silnikiem i dobrym dizajnem (a nie stac Cie na Astona) - nie wiem czy znajdziesz cos lepszego. Ja G35 wybralem po 2 latach poszukiwan. Konkurencyjna byla tylko RX-8. Reszta odpada (niemieckie zbyt pospolite).
~Piotr Banaś
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
G35 coupe ma sportowy wygląd, który zdradza jego możliwości. 300 konny silnik przyśpiesza bardzo sprawnie, w ok 6s. do 100 km/h. W kokpicie naprawdę najwyższy poziom wykończenia. Mimo jazdy po dziurawych polskich drogach, z zawieszeniem nic się nie dzieje. Polecam...
~łukasz
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
To mój drugi komentarz po przejechaniu 27.000km. Rewelacyjny samochód, wciąż uwielbiam nim jeździć. Alternatywą dla mnie jest porsche 997 lub uturbienie na 400hp+.
~Ubiq
Sedan 3.5 306KM 225kW
Ogólnie auto bardzo dopracowane. Ładne i praktycznie bezawaryjne. Niestety z ogromnym zapotrzebowaniem na paliwo.
~Maciek
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
naprawde super auto za te pieniądze,robi niesamowite wrażenie na drodze.
~Karol
Coupe 3.5 V6 280KM 206kW
Piękne, oryginalne, wzbudzające zainteresowanie na ulicy auto. Przy tym jak na japończyka w najlepszym wydaniu bezawaryjne. Choć przy manualnej skrzyni może być męczące, szczególnie w mieście.
Infiniti G